Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lake Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kłobucka, oferowane bezpośrednio przez

Marvipol Development

Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 294 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lake ParkLake Park

11 zdjęć

Lake Park
Lake Park
Lake Park
Lake Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

JEDNO OSIEDLE – WIELE PERSPEKTYW

Lake Park Apartments to nowoczesna inwestycja odpowiadająca na indywidualne potrzeby swoich mieszkańców. Zawiera luksusowe nowe mieszkania na Osiedlu Wyczółki, których położenie zostało zaplanowane tak, aby odpowiadać różnym wymaganiom przyszłych właścicieli. Dzięki różnorodnej ofercie każdego z budynków oraz usytuowaniu wśród zaaranżowanych stref wspólnych, możesz dobrać budynek w taki sposób, aby zyskać to, na czym Ci najbardziej zależy. Dla jednych będzie to strefa do jogi, miejsce do grillowania w pobliżu jeziora lub trasy rowerowe, dla innych przedszkole dla dzieci czy bliskość lokali usługowych. Zapoznaj się z charakterystyką budynków i zobacz, jak wiele perspektyw posiada jedno osiedle, jakim jest Lake Park Apartments.

Budynek 6 - dla rodzin z dziećmi

Ze względu na bliskość lokali usługowych (12 potencjalnych lokali usługowych znajduje się w budynku) oraz niewielką odległość od dwujęzycznego przedszkola i placu zabaw – to budynek idealny dla rodzin z małymi dziećmi, ceniących sobie komfort i wygodę. Te nowe mieszkania w Warszawie idealnie sprawdzą się w przypadku osób, które chcą zaoszczędzić czas na podwożeniu maluchów do ośrodka edukacyjnego, a przy tym wieczorem zależy im na ciszy i spokoju. Dodatkowo cechy, takie jak kształt i usytuowanie, wpływają na to, że ten budynek w inwestycji Lake Park tworzy wewnętrzny dziedziniec stanowiący odrębny teren zielony, miejsce spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Budynek 7 - dla lubiących odpoczynek

Budynek 7 dedykowany jest osobom lubiącym odpoczynek. Na parterze budynku znajdują się ogrody z bezpośrednim wyjściem w kierunku wewnętrznego jeziora okolonego budynkami Lake Park Apartments. W pobliżu znajduje się strefa relaksu. Jedna ze ścian budynku posiada atrakcyjny widok na wewnętrzne jezioro.

Budynek 8 – dla wymagających

Deweloper na Ursynowie stworzył budynek w inwestycji Lake Park specjalnie dla osób, które mają wysokie wymagania. Usytuowany jest bezpośrednio przy wewnętrznym jeziorze. Podwyższony komfort zapewniają szklane tarasy, ogrody z wyjściem na jezioro oraz wykładziny na klatkach schodowych, które wygłuszają odgłosy przemieszczających się mieszkańców.

Budynek 9 – dla aktywnych

Budynek nr 9 znajduje się na obrzeżu osiedla, a tuż obok została zlokalizowana wewnętrzna strefa do grillowania i strefa relaksacyjna dla osób potrzebujących z jednej strony spokoju, a z drugiej – ceniących dobrą zabawę. Od strony południowej zaprojektowano dostęp do odpowiednio nasłonecznionego placu zabaw. Te nowe mieszkania na Osiedlu Wyczółki świetnie sprawdzą się dla osób młodych, pełnych energii i chcących korzystać z uroków życia.

Budynek 10 – dla ceniących ekologię

Dla osób, które chcą mieć realny wpływ na środowisko i chcą korzystać z nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych, idealnym miejscem do zamieszkania będzie budynek 10, który spełnia normę NF40. Ponadto, kompaktowe mini-apartamenty mają bardzo atrakcyjną lokalizację - bezpośrednio przy wewnętrznym jeziorze.

Budynek 11 – dla ceniących relaks

Dla osób, poszukujących wytchnienia na łonie natury i chcących korzystać z dostępu do prywatnego jeziora oraz specjalnie przystosowanej strefy do jogi. Nowe mieszkania w Warszawie w pełni dostosowane do wymagań ludzi, którzy marzą o odpoczynku po pracy.

Budynek 12 – dla aktywnych

Dla osób, które docenią widok na prywatne jezioro oraz dostęp do terenów rekreacyjnych – ścieżki spacerowe i do joggingu. Inwestycja Lake Park posiada rozległe tereny zielone, na których można uprawiać różne formy aktywności fizycznej.

Budynek 13 – dla osób ceniący wygodę

Dla osób, które docenią bliskość zarówno placu restauracyjnego, jak i terenów rekreacyjnych znajdujących się z drugiej strony budynku.

Budynek 6 i 7 - zakończenie budowy 10 sierpnia 2017 roku, nowe mieszkania na Osiedlu Wyczółki będą wydawane klientom od 15 września 2017 roku

Budynek 8,9 i 10 - zakończenie budowy 1 września 2017 roku, wydanie lokali klientom od 15 października 2017 roku

Budynek 11,12,13 - zakończenie budowy 28 maja 2018 roku, wydanie lokali klientom od 1 września 2018 roku

Infrastruktura Osiedla Harmony Park / Infrastruktura Osiedla Lake Park

Na terenie inwestycji znajduje się :

- przedszkole publiczne, bankomat, paczkomat

- sklepy (żabka , Fresh market, sklepy spożywcze, piekarnia)

- usługi ( gabinet stomatologiczny, apteka, 2 salony urody)

- restauracje (menu bistro, restauracja Karakas, kebab, pizza

Inwestycja Lake Park znajduje się na Osiedlu Wyczółki, ul. Kłobucka (7.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Marvipol Development.

Inwestycja Lake Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Lake Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marvipol Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lake Park?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lake Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2323 metrów od inwestycji Lake Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursynów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lake Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Park znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Edulica w odległości 84 m, Domowa Opieka u Cioci Moniki w odległości 102 m, Harmony Montessori Park II w odległości 152 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lake Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Atelier Uśmiechu w odległości 68 m, Stay Healthy w odległości 72 m, Dental Elegance w odległości 85 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lake Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 28 m znajduje się Zielony Warzywniak, w odległości 54 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 76 m znajduje się Gromulski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lake Park w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 137 m znajduje się lodowisko, w odległości 390 m znajduje się Tor Wyścigów Konnych Służewiec.

Data aktualizacji: 05.07.2019

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023