Apartamenty Krasińskiego

Mieszkania na sprzedaż ul. Krasińskiego, oferowane bezpośrednio przez Marrow Investment

Toruń, ul. Krasińskiego 15A
Apartamenty Krasińskiego

5 zdjęć

Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Krasińskiego dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1
2
60,14 m²
Parter
11
3
68,75 m²
2

Opis Inwestycji

Budynek znajduje się 5 minut spacerkiem od Centrum Starówki, w urokliwej Dzielnicy Bydgoskiego Przedmieścia. Bliskość terenów zielonych oraz rozległe szlaki zieleni które rozciągają się wzdłuż rzeki Wisły sprawiają iż obcowanie z naturą jest przyjemne i bliskie.

Dzielnica Bydgoskiego Przedmieścia to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nowo odrestaurowany Park to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu z rodziną oraz miejsce na uprawianie sportów. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowo – usługowe w którym zrobisz zakupy oraz odpoczniesz z rodziną lub przyjaciółmi.

Doskonała komunikacja miejska wokół dzielnicy sprawia że dojazd jest łatwy i przyjemny. W pobliżu liczne sklepy oraz targowisko miejskie.

Budowanych jest 15 mieszkań.

W ofercie także miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego znajduje się w Toruniu, ul. Krasińskiego 15A (0.5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Marrow Investment.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Krasińskiego w sprzedaży 2 nowe mieszkania o powierzchni od 60 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni 60 m2 w cenie od 491 037 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni 69 m2 w cenie od 578 928 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Marrow Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Budynek mieszkalny wielorodzinny z 5. kondygnacjami nadziemnymi – 15 lokali mieszkalnych, z wielostanowiskowym otwartym garażem dwupoziomowym – 28 miejsc postojowych. Poziom -2 jest połączony z poziomem garażu pod budynkiem przy ul. Moniuszki 11; wjazd do garażu na poziom -2 pod budynkiem Krasińskiego wyłącznie poprzez wjazd do piwnicy pod budynkiem Moniuszki 11, po pochylni Poziom -1 wjazd do garażu na poziom -1 pod budynkiem Krasińskiego wyłącznie od ul. Krasińskiego Budynki zostały zaprojektowane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort mieszkań przy równoczesnym obniżeniu kosztów ich utrzymania. W budynku zaprojektowano ponadto węzeł cieplny, przyłącze wody, windę osobową przystosowaną do obsługi osób niepełnosprawnych oraz podnośnik dla osób niepełnosprawnych przy schodach wejściowych do budynku ; dostęp z poziomu parteru na wszystkie kondygnacje nadziemne budynku oraz do garażu. W podpiwniczeniu budynków usytuowane są garaże podziemne z lokalami niemieszkalnymi (miejsca postojowe, komórki lokatorskie gospodarcze, rowerownia), pomieszczenia gospodarcze . W kondygnacjach nadziemnych zlokalizowano lokale mieszkalne .

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku mieszana, żelbetowa/murowana. Szkielet żelbetowy, monolityczny z wypełnieniem ścianami murowanymi. Elementy usztywniające – trzony klatki schodowej z szybem dźwigu i wybrane ściany żelbetowe. Stropy żelbetowe monolityczne typu filigran i wylewane na mokro.

Dach

Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną.

Elewacja

Elewacja wykonana w technologii lekko mokrej. Styropian o różnych właściwościach izolacyjnych (w zależności od usytuowania). Kolorystyka materiałów elewacji wg. dokumentacji.

Stolarka okienna

Stolarka PCV z roletami i częściowo z okiennicami.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Balkony

Balkony wykończone płytkami. Balustrady balkonów - blacha powlekana.

Posadzka

Posadzka cementowa. Posadzki na klatkach schodowych wykończone płytkami gresowymi.

Ściany

Ściany tynkowane.

Sufity

Sufity szpachlowane.

Parapety zewnętrzne

Parapety - blacha powlekana.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzna - konglomerat.

Instalacje

wod-kan, CO, elektryczne, RTV

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania i cieplej wody użytkowej (zasilana z miejskiej sieci ciepłowniczej – PGE Toruń S.A)

Wentylacja

Wentylacja hybrydowa.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 60 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 491 037 do 578 928 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Krasińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ogrod botaniczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne LEŚNY LUDEK JASKUŁOWSKA HANNA w odległości 380 m, Punkt przedszkolny Fonicare w odległości 420 m, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Krasińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w odległości 100 m, Szpital w odległości 160 m, Przychodnia Lekarska w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Krasińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Bratek, w odległości 260 m znajduje się Sklep abc, w odległości 420 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego w odległości 120 m znajduje się Orlik, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 10.12.2020
Data aktualizacji: 29.11.2021
Marrow Investment logo

Marrow Investment

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Równinna 7,9 87-100 Toruń

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: