Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Krasińskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krasińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Marrow Investment

Toruń, ul. Krasińskiego 15A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 825 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty KrasińskiegoApartamenty Krasińskiego

5 zdjęć

Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego
Apartamenty Krasińskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Budynek mieszkalny wielorodzinny z 5. kondygnacjami nadziemnymi – 15 lokali mieszkalnych, z wielostanowiskowym otwartym garażem dwupoziomowym – 28 miejsc postojowych. Poziom -2 jest połączony z poziomem garażu pod budynkiem przy ul. Moniuszki 11; wjazd do garażu na poziom -2 pod budynkiem Krasińskiego wyłącznie poprzez wjazd do piwnicy pod budynkiem Moniuszki 11, po pochylni Poziom -1 wjazd do garażu na poziom -1 pod budynkiem Krasińskiego wyłącznie od ul. Krasińskiego Budynki zostały zaprojektowane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań podnoszących komfort mieszkań przy równoczesnym obniżeniu kosztów ich utrzymania. W budynku zaprojektowano ponadto węzeł cieplny, przyłącze wody, windę osobową przystosowaną do obsługi osób niepełnosprawnych oraz podnośnik dla osób niepełnosprawnych przy schodach wejściowych do budynku ; dostęp z poziomu parteru na wszystkie kondygnacje nadziemne budynku oraz do garażu. W podpiwniczeniu budynków usytuowane są garaże podziemne z lokalami niemieszkalnymi (miejsca postojowe, komórki lokatorskie gospodarcze, rowerownia), pomieszczenia gospodarcze . W kondygnacjach nadziemnych zlokalizowano lokale mieszkalne .

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku mieszana, żelbetowa/murowana. Szkielet żelbetowy, monolityczny z wypełnieniem ścianami murowanymi. Elementy usztywniające – trzony klatki schodowej z szybem dźwigu i wybrane ściany żelbetowe. Stropy żelbetowe monolityczne typu filigran i wylewane na mokro.

Dach

Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną.

Elewacja

Elewacja wykonana w technologii lekko mokrej. Styropian o różnych właściwościach izolacyjnych (w zależności od usytuowania). Kolorystyka materiałów elewacji wg. dokumentacji.

Stolarka okienna

Stolarka PCV z roletami i częściowo z okiennicami.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne aluminiowe.

Balkony

Balkony wykończone płytkami. Balustrady balkonów - blacha powlekana.

Posadzka

Posadzka cementowa. Posadzki na klatkach schodowych wykończone płytkami gresowymi.

Ściany

Ściany tynkowane.

Sufity

Sufity szpachlowane.

Parapety zewnętrzne

Parapety - blacha powlekana.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzna - konglomerat.

Instalacje

wod-kan, CO, elektryczne, RTV

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania i cieplej wody użytkowej (zasilana z miejskiej sieci ciepłowniczej – PGE Toruń S.A)

Wentylacja

Wentylacja hybrydowa.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Budynek znajduje się 5 minut spacerkiem od Centrum Starówki, w urokliwej Dzielnicy Bydgoskiego Przedmieścia. Bliskość terenów zielonych oraz rozległe szlaki zieleni które rozciągają się wzdłuż rzeki Wisły sprawiają iż obcowanie z naturą jest przyjemne i bliskie.

Dzielnica Bydgoskiego Przedmieścia to doskonałe miejsce do aktywnego spędzania czasu wolnego. Nowo odrestaurowany Park to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu z rodziną oraz miejsce na uprawianie sportów. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowo – usługowe w którym zrobisz zakupy oraz odpoczniesz z rodziną lub przyjaciółmi.

Doskonała komunikacja miejska wokół dzielnicy sprawia że dojazd jest łatwy i przyjemny. W pobliżu liczne sklepy oraz targowisko miejskie.

Budowanych jest 15 mieszkań.

W ofercie także miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego znajduje się w Toruniu, ul. Krasińskiego 15A (0.5 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Marrow Investment.

Inwestycja Apartamenty Krasińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Krasińskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marrow Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Krasińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1767 metrów od inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 25 m, UMK Wydział Matematyki i Informatyki w odległości 51 m, uczelnia w odległości 189 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Krasińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny w odległości 79 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 146 m, Przychodnia Lekarska w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Krasińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Bratek, w odległości 263 m znajduje się Sklep abc, w odległości 308 m znajduje się 5XM GNIEWKOWO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krasińskiego w odległości 94 m znajduje się boisko / kort, w odległości 121 m znajduje się Orlik, w odległości 320 m znajduje się boisko szkolne.

Data publikacji: 10.12.2020
Data aktualizacji: 05.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023