Domy Waśniowska

Domy na sprzedaż ul. Emilii Waśniowskiej, oferowane bezpośrednio przez

Mańkowski Deweloper Sp. k.

Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Emilii Waśniowskiej

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy Waśniowska

7 zdjęć

Domy Waśniowska
Domy Waśniowska
Domy Waśniowska
Domy Waśniowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 10 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe, podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaż w bryle budynku, miejsce postojowe zewnętrzne (do każdego segmentu, w cenie)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Domy Waśniowska logo

Inwestycja Domy Waśniowska to nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej, usytuowane w spokojnym i bezpiecznym otoczeniu, przy ulicy Emilii Waśniowskiej, na terenie poznańskiego Strzeszyna.

W I etapie oferujemy na sprzedaż 5 budynków dwulokalowych. Każdy lokal posiada ogród, garaż oraz miejsce postojowe. Powierzchnia lokali wynosi 119,61m2, powierzchnia działek od 192m2 do 331m2.

To co je wyróżnia, to wysoka jakość zastosowanych materiałów, ciekawa oraz nowoczesna architektura , a także niezwykła staranność wykonania budynków.

Ta inwestycja to idealne miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury oraz rodzinną atmosferę. W pobliżu znajdują się trzy jeziora – Strzeszyńskie, Kierskie i Rusałka oraz liczne tereny zielone, do których wiodą ścieżki rowerowe. W niedalekiej odległości zlokalizowane są też punkty handlowe, usługowe, medyczne oraz placówki edukacyjne.

Inwestycja Domy Waśniowska znajduje się na Strzeszynie, ul. Emilii Waśniowskiej (7.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Mańkowski Deweloper Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy Waśniowska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mańkowski Deweloper Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Waśniowska?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Waśniowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 660 metrów od inwestycji Domy Waśniowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Strzeszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy Waśniowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Waśniowska znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: żłobek w odległości 170 m, Przedszkole nr 121 w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Waśniowska w odległości 550 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort, w odległości 610 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.08.2023
Data aktualizacji: 20.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: