Słoneczna Dąbrowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1857 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Diamentowe Wzgórze Etap IV(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Zemborzycka (5.1 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 850 brutto/m2
  Diamentowe Wzgórze Etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 64 - 102 m2
  Liczba pokoi: 4
  FRANCZEWSKA NIERUCHOMOŚCI S.C.
 • Osiedle nad Zalewem(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Wolińskiego (5 km od centrum Lublina)
  Osiedle nad Zalewem
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 28 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  3D Lublin Development
 • Osiedle activeCITY(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Domeyki (5.1 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 000/m2
  Osiedle activeCITY
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 49 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Żagiel Dom

Opis Inwestycji

Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla Słoneczna Dąbrowa stanowią ciche i spokojne tereny. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się Zalew Zemborzycki otoczony kompleksem leśnym - Las Dąbrowa i osiedle mieszkaniowe Słoneczny Dom z bogatą infrstrukturą użytkową. Cechą charakterystyczną osiedla jest nowoczesna i oryginalna architektura.W drugim etapie inwestycji powstaną 2 budynki o wysokości 5 i 6 kondygnacjach nadziemnych z windami, parkingami podziemnymi, parkingami naziemnymi, drogami dojazdowymi, terenami zielonymi i pozostałą niezbędną infrastrukturą. W naszej ofercie znajduje się 127 mieszkań dwu- i trzy-pokojowych, komórki lokatorskie oraz boksy garażowe i miejsca parkingowe w garażu podziemnym, stanowiska naziemne. Wszystkie mieszkania posiadają przestronną loggie lub balkon, elektryczną instalację 3-fazową, wentylację hybrydową i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej (ciepło systemowe). Na terenie osiedla będzie się znajdował place zabaw a cały teren będzie oświetlony i skomunikowany chodnikami.Termin realizacji: sierpień 2020 r.

Inwestycja Słoneczna Dąbrowa znajduje się w Lublinie, ul. Zemborzycka (4.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Słoneczna Dąbrowa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Dąbrowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczna Dąbrowa

Inwestycja położona jest w południowej części Lublina, przy ul. Ks. Wincentego Granata (boczna ul. Zemborzyckiej), na terenach dawnego toru kartingowego. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią ciche i spokojne tereny. W pobliżu naszej inwestycji znajduje się Zalew Zemborzycki otoczony kompleksem leśnym - Las Dąbrowa i osiedle mieszkaniowe Słoneczny Dom. Bliskość natury, spokój i niepowtarzalny klimat panujący w tym zakątku miasta czynią z naszej inwestycji idealną propozycję dla wszystkich zmęczonych codzienną pracą i hałasem ulic.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Dąbrowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Słoneczna Dąbrowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4111 - ZSTK 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Dąbrowa znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w odległości 300 m, Branżowa Szkoła Transportowo-Komunikacyjna I stopnia w odległości 300 m, Bursa Szkolna Nr 7 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Dąbrowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się LSS Społem "Merkury", w odległości 430 m znajduje się Grela.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Dąbrowa w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2019

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie