Nowe Sokolniki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wyścigowa, oferowane bezpośrednio przez Mak Dom

Lublin, ul. Wyścigowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1603 oferty w najbliższej okolicy!

Nowe Sokolniki

7 zdjęć

Nowe Sokolniki
Nowe Sokolniki
Nowe Sokolniki
Nowe Sokolniki

Najbliższe inwestycje

 • Diamentowe Tarasy
  od: 5 990 zł/m2

  Diamentowe Tarasy

  Lalak Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Diamentowa/Wolińskiego
  4.7 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 35-104 m2
  • Mieszkań: 155
  • Pokoje: 1-5
 • Nowe Bronowice

  Nowe Bronowice

  Wikana S.A.

  Mieszkanie Lublin
  ul. Wrońska
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-72 m2
  • Mieszkań: 79
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Vettera

  Apartamenty Vettera

  Capitalia Real Estate Gęsia

  Mieszkanie Lublin
  ul. Misjonarska 20
  0.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52-95 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

INWESTYCJA

Nowe Sokolniki to nowe osiedle powstające w centralnej części Lublina - zaledwie 3 km od ścisłego centrum - skąd dojazd na Stare Miasto zajmuje mniej niż 10 minut. Na ponad 3,5 ha działce powstanie spójne architektonicznie osiedle, które stanie się wizytówką dzielnicy, a o komfort komunikacyjny mieszkańców zadba projektowana ul. Wyścigowa.

MIESZKANIA

W budynku nr 1 oferujemy Państwu 85 mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 37 do 64 m2. Szczególnie polecamy mieszkania parterowe z zielonymi ogródkami a także funkcjonalne mieszkania 3 i 4 pokojowe o niewielkich metrażach. Wszystkie mieszkania posiadają dostęp do windy, ogrzewanie z LPEC, wentylację hybrydową oraz instalację 3-fazową dla kuchenek elektrycznych. Na kondygnacji -1 powstanie parking podziemny z 66 stanowiskami postojowymi i pomieszczeniami na rowery.

Termin realizacji – IV kwartał 2017

ZIELEŃ

Charakterystycznym elementem osiedla będzie rząd starych lip znajdujących na terenie projektowanego osiedla. Jako uzupełnienie istniejącej zieleni, zostaną wykonane nasadzenia licznych drzew, ozdobnych krzewów i krzewów żywopłotowych

SPORT I REKREACJA

ROWERY

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się stacja lubelskiego roweru miejskiego. Wypożyczając rower przy ul. Nowy Śiwat, w łatwy sposób mozna dostać się na liczne ścieżki rowerowe zlokalizowane m.in. przy ulicach Dywizjonu 303, Diamentowej i wzdłuż rzeki Bystrzycy. Nowe drogi rowerowe powstaną również wzdłuż projektowanej ul. Wyścigowej.

ZALEW ZEMBORZYCKI I OKOLICE

Z naszego osiedla w mniej niz 10 minut można dostać się nad Zalew Zemborzycki, gdzie szczególnie polecamy wodne atrakcje ośrodka Słoneczny Wrotków. Na terenie ośrodka można korzystać z licznych basenów, zjeżdżalni i leżaków do opalania. Ponadto niebywałą atrakcją jest plaża, wyciąg nart wodnych oraz marina z wypożyczalnią żaglówek, kajaków i innych sprzętów wodnych. Osobom pragnącym chwili relaksu po ciężkim dniu pracy polecamy spacery po Lesie Dąbrowa oraz liczne stanowiska wędkarskie nad Zalewem Zemborzyckim i rzeką Bystrzycą.

BASENY I LODOWISKO

W odległości 5 minut jazdy od osiedla, znajduje się kompleks basenów Aqua Lublin z licznymi wodnymi atrakcjami dla najmłodszych i 50m basenem olimpijskim dla bardziej doświadczonych pływaków. W okresie zimowym funkcjonuje tu także kryte lodowisko.

Inwestycja Nowe Sokolniki znajduje się w Lublinie, ul. Wyścigowa (2.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Mak Dom.

Inwestycja Nowe Sokolniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Sokolniki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mak Dom przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (66 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Budynek zostanie wykonany w sprawdzonej, tradycyjnej technologii. Konstrukcję budynku stanowią ściany z pustaków ceramicznych oraz słupy i ściany żelbetowe. Ściany działowe i miedzylokalowe zostaną wykonane z bloczków silikatowych. Wszystkie stropy zaprojektowano w technologii żelbetowej monolitycznej. Izolację termiczną stanowi 15 cm warstwa styropianu. Od strony projektowanej ul. Wyścigowej zostaną zamontowane okna o zwiekszonej dźwiękoszczelności. Budynek będzie posiadał trzy klatki schodowe i cztery piętra. We wszystkich klatkach zostaną zamontowane nowoczesne, cichobieżne windy zjeżdżające na poziom parkingu podziemnego. Komfort użytkowania mieszkań zapewnią: ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej (LPEC), wentylacja hybrydowa, instalacja 3-fazowa dla kuchenek elektrycznych, instalacja antenowa dla telewizji naziemnej i satelitarnej. Drzwi wejściowe do mieszkań - klasa RC 3 odporności na włamanie.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (66 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w centralnej części Lublina, w pobliżu ul. Wyścigowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne i spokojne tereny jednostki wojskowej. W odległosci 5 minut spacerem od budynku nr 1 znajdują się m.in. market spożywczy, przedszkole, restauracja, przychodnia zdrowia, apteka, salony kosmetyczne i stacja roweru miejskiego. W odległości do 10 minut jazdy samochodem od osiedla znajdują się m.in. Stare Miasto, centra handlowe: Plaza, T. Zana, Gala, Tarasy Zamkowe, Felicity, Arena Lublin i Aqua Lublin oraz tereny rekreacyjne przy Zalewie Zemborzyckim.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Sokolniki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Sokolniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Nowe Sokolniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4522 - Skwer Borowiczan 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Sokolniki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Sokolniki znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Z Uśmiechem" w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Sokolniki w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.09.2016
Data aktualizacji: 18.10.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: