Nowe Sokolniki Budynek B2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak Dom

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mieszkania Nowy Świat(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Wojenna 1e (2.3 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 200/m2
  Mieszkania Nowy Świat
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  IPS - Biuro Deweloperskie
 • Diamenty Wrotkowa - III etap(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Diamentowa (3.6 km od centrum Lublina)
  Diamenty Wrotkowa - III etap
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 65 m2
  Liczba pokoi: 4
  LUK Sp. z o.o. SKA
 • Nowe mieszkania przy Nadbystrzyckiej(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Nadbystrzycka (2.4 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 7 500/m2
  Nowe mieszkania przy Nadbystrzyckiej
  Pod wynajem
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 46 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  IPS - Biuro Deweloperskie

Opis Inwestycji

Promocja cenowa - zadzwoń i zapytaj o szczegóły !!!Nowe Sokolniki to nowe osiedle powstające w centralnej części Lublina - zaledwie 3 km od ścisłego centrum - skąd dojazd na Stare Miasto zajmuje mniej niż 10 minut. Na ponad 3,5 ha działce powstanie spójne architektonicznie osiedle, które stanie się wizytówką dzielnicy, a o komfort komunikacyjny mieszkańców zadba niedawno zrealizowana ul. Wyścigowa.Nasze plany zakładają budowę nowoczesnego osiedla składającego się z 7 budynków mieszkalnych z parkingami, placami zabaw i całą niezbędną infrastrukturą. W 2018 roku oddaliśmy do użytkowania budynek nr 1 a obecnie realizujemy budynek nr 2. Całość będzie tworzyła spójny architektonicznie obszar o niskiej zabudowie a charakterystycznym elementem osiedla będzie rząd starych lip. Jako uzupełnienie istniejącej zieleni, zostaną wykonane nasadzenia licznych drzew, ozdobnych krzewów i krzewów żywopłotowych.Dojazd do osiedla będzie możliwy od ulicy Nowy Świat oraz od nowej ulicy Wyścigowej.W budynku nr 2 oferujemy Państwu 137 mieszkań 1, 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 38 do 85 m2. Szczególnie polecamy mieszkania parterowe z zielonymi ogródkami a także mieszkania z dużymi tarasami na ostatnich piętrach.Termin realizacji: II kwartał 2020 roku.

Inwestycja Nowe Sokolniki Budynek B2 znajduje się w Lublinie, ul. Wyścigowa (2.7 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Mak Dom.

Inwestycja Nowe Sokolniki Budynek B2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Sokolniki Budynek B2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak Dom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, winda, patio / dziedziniec, TV kablowa, internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Sokolniki Budynek B2

Inwestycja położona jest w centralnej części Lublina, w pobliżu ulic Wyścigowej i Nowy Świat. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne i spokojne tereny jednostki wojskowej. W odległości 5 minut spacerem od budynku znajdują się m.in. market spożywczy, przedszkole, restauracja, przychodnia zdrowia, apteka, salony kosmetyczne i stacja roweru miejskiego. W odległości do 10 minut jazdy samochodem od osiedla znajdują się m.in. Stare Miasto, centra handlowe: Plaza, T. Zana, Gala, Tarasy Zamkowe, Felicity.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 100 metrów od inwestycji Nowe Sokolniki Budynek B2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Smoluchowskiego 02.

Data publikacji: 12.09.2019

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie