Apartamentowiec ul. Północna - II etap

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLUK Sp. z o.o. SKA

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1551 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dwie Wieże - Wieża Południowa

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Północna (1.4 km od centrum Lublina)
  Dwie Wieże - Wieża Południowa
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 33 - 114 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  LUK Sp. z o.o. SKA
 • Dwie Wieże - Wieża Północna

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Północna (1.4 km od centrum Lublina)
  Dwie Wieże - Wieża Północna
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 34 - 113 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  LUK Sp. z o.o. SKA
 • Głęboka 18(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Głęboka 18 (1.6 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 350/m2
  Głęboka 18
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 58 m2
  Liczba pokoi: 3
  KS Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Północna – Prestiż na wyciągnięcie rękiApartamentowiec przy ul. Północnej to nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia oraz niskim zapotrzebowaniu energetycznym.W II etapie inwestycji na jedenastu piętrach apartamentowca znajdzie się 104 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 136 m2, do dużych mieszkań na najwyższych kondygnacjach przynależeć będą przestronne i słoneczne tarasy. Na parterze znajdzie się 7 funkcjonalnych lokali usługowych o powierzchni od 40 do 143 m2. Na wejściu do budynku usytuowana będzie recepcja a na ostatniej kondygnacji przestronny 85 m2 taras do wyłącznego korzystania dla mieszkańców.

Inwestycja Apartamentowiec ul. Północna - II etap znajduje się w Lublinie, ul. Północna 37 (1.4 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera LUK Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja Apartamentowiec ul. Północna - II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 82 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LUK Sp. z o.o. SKA przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klub fitness, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1301 - Paganiniego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek w odległości 180 m, Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania Policealne Studium Plastyczne w odległości 350 m, Niepubliczne Policealne Studium Plastyczne w Lublinie - Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Verbena w odległości 110 m, Szpital w odległości 420 m, Klinika Okulistyczna w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Groszek, w odległości 400 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamentowiec ul. Północna - II etap w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2018

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie