Przy Pałacu

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLongbridge

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 187 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Komorowska 17(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Komorowska 17 (4.5 km od Warszawy)
  Apartamenty Komorowska 17
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 48 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Enclave(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Bolesława Prusa 45 (5 km od Warszawy)
  Enclave
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 79 - 100 m2
  Liczba pokoi: 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Apartamenty Drzymały 3(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Drzymały 3 (4.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Drzymały 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 72 - 81 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Glif Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przy Pałacu jest pierwszą polską inwestycją międzynarodowej grupy kapitałowej Longbridge. Swoją rzetelność i doświadczenie w Polsce opieramy nie tylko na naszych doświadczeniach zagranicznych (budujemy w wielu krajach Europy Środkowej i Wschodniej) ale także na doświadczeniu naszych udziałowców, którzy od ponad 12 lat prowadzą działalność deweloperską na terenie Polski, biorąc udział w wielu znanych projektach mieszkaniowych.Nasz cel to zadowolenie naszych klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić fachową, sprawną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb obsługę. Dla każdego klienta tworzymy indywidualną ofertę, tak aby poczuł komfort i bezpieczeństwo transakcji, realizując przy tym sto procent oczekiwań. Dokładnie wybieramy nasze lokalizacje tak, aby każdy znalazł w naszej ofercie wymarzone mieszkanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do standardu budowania, dbając o każdy detal odpowiednio dobieramy materiały oraz opieramy się na nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach. Nie bez powodu nasze projekty powierzamy doświadczonym biurom architektonicznym oraz największym firmom budowlanym.Pierwszy etap inwestycji, którego budowa zakończyła się w październiku 2008 r., składa się z 170 mieszkań usytuowanych w czterech budynkach z lokalami usługowymi i garażem podziemnym. Naszym Klientom proponujemy mieszkania o powierzchni od 31 m² do 107 m², wykończone w stanie deweloperskim bez podłóg i białego montażu. Generalnym wykonawcą tego etapu inwestycji jest firma Strabag.II etap inwestycji składa się z 312 lokali mieszkalnych w metrażu od 32 m² do 122 m² oraz lokali usługowych. Miejsca postojowe zlokalizowane zostały w części podziemnej, oferujemy naszym klientom kilkanaście miejsc naziemnych. Aktualnie mieszkania z II etapu inwestycji wprowadzone zostały do naszej oferty handlowej. Budowa II etapu została zrealizowana w III fazach gdzie I fazę zrealizowała firma WARBUD, II fazę firma SPS CONSTRUCTION i III fazę firma BUDNER.III etap zamykający inwestycję to około 338 lokali mieszkalnych, zlokalizowanych w kilku budynkach połączonych garażem podziemnym, w których przewidzieliśmy również lokale usługowo-handlowe. Etap ten jest już dostępny w naszej ofercie handlowej. Budowa I fazy III etapu została powierzona firmie SPS CONSTRUCTION.Przy Pałacu to projekt usytuowany w samym centrum Pruszkowa, a doskonała komunikacja z Centrum Warszawy, sąsiedztwo PKP i WKD stwarza idealne warunki nie tylko dla zmotoryzowanych. Parki wokół osiedla tworzą naturalną zieloną otulinę.Zadbaliśmy o ciszę i bezpieczeństwo na terenie osiedla. Dzięki garażom podziemnym ruch kołowy został ograniczony do minimum. Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa naszych mieszkańców, dlatego też osiedle jest w całości ogrodzone i strzeżone, plac zabaw dla dzieci jest więc bezpiecznym miejscem.

Inwestycja Przy Pałacu znajduje się w Pruszkowie, ul. Prusa (4.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Longbridge.

Inwestycja Przy Pałacu została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Przy Pałacu pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 102 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Longbridge przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 820 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
informacja u dewelopera
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przy Pałacu

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

W odległości 100 metrów od inwestycji Przy Pałacu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Berenta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Pałacu znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 4 w odległości 200m, Gimnazjum Nr 4 JP 2 w odległości 300m, Gimnazjum nr 3 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Pruszkowska. Apteka patronacka CF Cefarm. Dermokosmetyki, suplementy, w odległości 150 m znajduje się Apteka "Ceramiczna", w odległości 200 m znajduje się Body-Roll. Studio modelowania sylwetki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się PIZZERIA BIESIADOWO, w odległości 100 m znajduje się Fabrizio Italian Bar, w odległości 150 m znajduje się Jadalnia Popularna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się VESPER Ogrody, w odległości 600 m znajduje się Park T. Kościuszki, w odległości 650 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 07.01.2016

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie