River Tower

Oferta archiwalna

Bydgoszcz, ul. Toruńska 57B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1832 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

River Tower

16 zdjęć

River Tower
River Tower
River Tower
River Tower

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 20 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 20 999 zł - zakup obowiązkowy, jeżeli komórka przypisana jest do danego lokalu mieszkalnego

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku. Zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

River Tower jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście. Składa się z dwóch wież, mierzy 60 metrów, liczy 20 kondygnacji. W wysokościowcu ze szkła, stali i betonu znajdzie się 128 mieszkań o powierzchniach od 40 do 69 m kw. Na czterech najwyższych kondygnacjach znajdą się luksusowe 2 – poziomowe apartamenty z antresolami od 92 do 122 m kw. Dla klientów szukających większych powierzchni przygotowaliśmy lokale o pow. ok. 140 m kw. Oprócz mieszkań wybudowana została przystań i część restauracyjna na parterze budynku, kondygnacje 1, 2 i 3 przeznaczone są na parking (w sumie 73 miejsca postojowe w budynku oraz 38 miejsc zewnętrznych), kolejne kondygnacje to mieszkania wraz z piwnicami, na 7 kondygnacji została zaprojektowana siłownia wraz z salą zabaw dla dzieci.

W budynku zostaną wprowadzone elektroniczne zabezpieczenia. Zamiast portiera będą przygotowane specjalne karty, bez których nie uda się przemieszczać po korytarzach. Elektronika ma pomóc nie tylko w zapewnieniu wygody, ale również bezpieczeństwa mieszkańcom River Tower. Obok nowinek technicznych, kolejnym walorem inwestycji będzie jakość wykończenia. Stawiamy na wysoki standard wykończenia części wspólnych – w budynkach znajdą się m.in. obrazy na ścianach, wygodne kanapy w holu.

Inwestycja River Tower znajduje się w Bydgoszczy, ul. Toruńska 57B (1.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez KWK River Towers Sp. z o.o.

Inwestycja River Tower została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 20 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji River Tower nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KWK River Towers Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 20 999 zł - zakup obowiązkowy, jeżeli komórka przypisana jest do danego lokalu mieszkalnego.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwie największym atutem inwestycji jest lokalizacja. Przepiękne otoczenie rzeki gwarantuje bliskość terenów spacerowych. Z drugiej strony - mimo, że wśród zieleni, nadal jesteśmy w samym centrum miasta. Blisko stąd do centrów handlowych Focus Mall czy Tesco i ważnych węzłów komunikacyjnych. Obok znajduje się rondo Toruńskie, trasa Uniwersytecka, dworzec PKS, przystanki tramwajowe i autobusowe, hala sportowo widowiskowa „Łuczniczka” gdzie organizowane są różne imprezy. Do ścisłego centrum jest stąd zaledwie kilka minut spacerem. Charakterystyka okolicznej zabudowy jest gwarantem, że w bezpośrednim sąsiedztwie nie powstanie już inny podobny budynek, co z kolei jest gwarantować będzie niezwykłe widoki na panoramę miasta.

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji River Tower?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji River Tower mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji River Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruńska / Żupy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji River Tower znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji River Tower znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 390 m, Szkoła Medyczna GoWork.pl w Bydgoszczy w odległości 490 m, Szkoła Policealna GoWork.pl w Bydgoszczy w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji River Tower w odległości 170 m znajduje się budynek B, w odległości 190 m znajduje się LOTTO-Bydgostia, w odległości 200 m znajduje się łącznik.

Data publikacji: 13.05.2015
Data aktualizacji: 13.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: