Bydgoska 35

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Bydgoska 35A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 657 ofert w najbliższej okolicy!

Bydgoska 35

3 zdjęcia

Bydgoska 35
Bydgoska 35
Bydgoska 35

Najbliższe inwestycje

 • Legionów 13A
  gotowe
  Apartament dwupoziomowy z obszernym 100 metrowym tarasem położony na 3 piętrze o powierzchni 178 m.kw. Na dolnym poziomie znajduje się salon z otwartą kuchnią ok.70 m.kw. z dużym balkonem ok.20 metrów, sypialnia z łazienką i garderobą, pokój/gabinet i łazienka. Na drugim poziomie znajduje się salonik z wyjściem na taras i dwa pokoje oraz łazienka. Wygodne, obszerne mieszkanie z dużą ilością światła o wschodnio-zachodnim położeniu. Rozwojowe i wygodne mieszkanie dla rodzin z dziećmi. Odrębny garaż w hali garażowej ok.90 m.kw. Teren ogrodzony z możliwością postoju samochodu na podjeździe.

  Legionów 13A

  ul. Legionów 13A , Toruń(0.5 km od centrum)
  Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane
 • Nowe Torpo
  4 kw. 2022
  Osiedle NOWE TORPO zawdzięcza swoją nazwę lokalizacji inwestycji. W 1947 roku otwarto tu Zakład Przemysłu Odzieżowego „TORPO”. W szczytowym okresie rozwoju zakładu, zatrudniał ponad 1000 osób. Szanujemy historię tego miejsca, zakładu, a przede wszystkich ludzi z nim związanych. To przecież całe rodziny toruńskich szwaczek. Teraz przy ul. Żwirki i Wigury 55 my będziemy szyć, ale już nie garnitury, tylko mieszkania na miarę.Osiedle NOWE TORPO składać się będzie z 4 atrakcyjnie zaprojektowanych segmentów mieszkaniowych wielorodzinnych, o zróżnicowanej wysokości od 2-4 pięter. Duże okna zapewnią doskonałe doświetlenie każdego mieszkania, a przestronne balkony i loggie staną się indywidualnym miejscem wypoczynku. Segmenty posadowione będą na podziemnych halach garażowych.Warto podkreślić, że w ofercie poza mieszkaniami pojawią się również lokale usługowe, dzięki temu wszystko znajdować się będzie w zasięgu ręki.Wysoka jakość projektu oraz atrakcyjny design inwestycji sprawiają, że NOWE TORPO to doskonały przykład nieruchomości o atrakcyjnej wartości inwestycyjnej, która z czasem będzie jedynie pomnażała generowane zyski.

  Nowe Torpo

  od 7 700 zł/m2
  ul. Żwirki i Wigury 55 , Toruń(1.6 km od centrum)
  PRES Grupa Deweloperska
 • Nowe Torpo II etap
  3 kw. 2023
  Osiedle NOWE TORPO jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Toruniu. Niewątpliwie istotnym atutem jest jego doskonała lokalizacja. Dzielnica Chełmińskie Przedmieście zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury społecznej jak i transportowej. Bliskość szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz różnego rodzaju sklepów gwarantuje wygodę przyszłym mieszkańcom.Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z dbałością o detale. NOWE TORPO to dwa budynki, podzielone na 4 segmenty o zróżnicowanej wysokości, od 2 do 4 pięter. W czterech halach garażowych dostępne będą zarówno miejsca postojowe jak i komórki lokatorskie. W segmencie od strony ul. Żwirki i Wigury zlokalizowana będzie część usługowo-handlowa.Klienci, wybierając mieszkanie na tym osiedlu, mogą liczyć na to, że każde mieszkanie będzie wyposażone w 3-szybowe okna, rolety zewnętrzne, własny balkon, taras lub ogródek. W każdej klatce znajdować się będzie cichobieżna winda, którą również będzie można zjechać do hali garażowej. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie oraz wideodomofony. Cała infrastruktura osiedla będzie architektonicznie dostosowana dla osób niepełnosprawnych.II etap osiedla obejmuje segment usytuowany przy ul. Konfekcyjnej. W tym etapie będą ponownie dostępne mieszkania dwupokojowe od 35 m2. Oprócz tego zostały zaprojektowane większe mieszkania trzy, cztero oraz pięciopokojowe, które będą miały powierzchnię do 89 m2. Mieszkania planujemy przekazać w trzecim kwartale 2023 roku.

  Nowe Torpo II etap

  ul. Konfekcyjna 1-7 , Toruń(1.7 km od centrum)
  PRES Grupa Deweloperska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Klasyka w nowoczesnej formie

Inwestycja przy ulicy Bydgoskiej 35 w Toruniu to budynek wielorodzinny z powierzchnią usługową na parterze. Budynek będzie składał się z 15 mieszkań o przemyślanym i komfortowym układzie.

Na dolnej kondygnacji docelowo przewidziano powstanie prywatnej kliniki lekarskiej. Część mieszkalna zaczynać się będzie od poziomu pierwszego.

Na najniższym poziomie (w garażu) znajdować się będzie 18 miejsc postojowych z przyległymi do nich schowkami.

Budynek wyposażony będzie w wysokiej klasy windę oraz monitoring. Cały teren będzie także objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców będą także wideodomofony.

Aranżacja całego budynku została zaprojektowana w bardzo nowoczesnym stylu. Elewacja budynku nawiązywać będzie do stylu okolicznych budynków. Imitacja pruskiej cegły w połączeniu z nowoczesną formą idealnie będą wpasowywać się w okolicę.

Bo budynku zostanie doprowadzona droga od ulicy Bydgoskiej oraz zaaranżowane zostaną tarasy na dolnym poziomie, na których to znajdować się będą różnego rodzaju nasadzenia roślin.

Termin oddania budynku przewidziano na drugą połowę 2021 roku.

Nawiązanie do historii

W średniowieczu obecna część Bydgoskiego Przedmieścia była zamieszkiwana przez bogatszą część mieszkańców miasta. Dzielnica zawsze należała do eleganckiej i prestiżowej częścią miasta. Mieszkali tutaj tacy znakomici polscy pisarze jak chociażby Stanisław Przybyszewski czy Stanisław Ignacy Witkiewicz.

Dzielnica obecnie odzyskuje swój dawny blask. Cały czas powstają nowe inwestycje a istniejące kamienice sukcesywnie są restaurowane. Bydgoskie Przedmieście z roku na rok zyskuje coraz więcej osób do osiedlenia się tutaj.

Sprzyja temu chociażby bliskość Zespołu Staromiejskiego oraz całej gamy najróżniejszych zabytków i atrakcji.

Sama inwestycja Bydgoskiej 35 nawiązywać będzie zewnętrzną elewacją do prestiżowych budynków i na pewno będzie przyciągać wzrok.

Przestronne mieszkania, dopracowane z niezwykłą starannością wnętrza. To wszystko się tutaj znajdzie.

Doskonała lokalizacja

Nowoczesny wygląd - z wysoką starannością zaprojektowana elewacja budynku oddająca klimat i prestiż tego miejsca.

Bezpieczeństwo - na terenie inwestycji znajdzie się monitoring, który będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

Podziemne parkingi - do dyspozycji mieszkańców znajdzie się aż 18 miejsc parkingowych usytuowanych w hali garażowej.

Inspirujące wnętrza - budynek wewnątrz został zaprojektowany aby przyciągał wzrok i pokazywał prestiż inwestycji. W budynku znajdować się będzie winda, którą będzie można przemieszczać się po wszystkich piętrach.

Inwestycja Bydgoska 35 znajduje się w Toruniu, ul. Bydgoska 35A (0.9 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Kudlińscy Developer.

Inwestycja Bydgoska 35 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bydgoska 35 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kudlińscy Developer przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bydgoska 35?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bydgoska 35 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Bydgoska 35 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konopnickiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bydgoska 35 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bydgoska 35 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole MIejskie nr 4 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Nr 13 w odległości 320 m, Przedszkole Prywatne LEŚNY LUDEK JASKUŁOWSKA HANNA w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bydgoska 35 w odległości 140 m znajduje się boisko szkolne, w odległości 150 m znajduje się Orlik, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.06.2020
Data aktualizacji: 26.04.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Toruniu

Oferty w Toruniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: