Hill Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Hausbrandta, oferowane bezpośrednio przez KRJ Sp. z o.o.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Hausbrandta

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Hill Park

15 zdjęć

Hill Park
Hill Park
Hill Park
Hill Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Hill Park logo

Hill Park to wyjątkowe miejsce na mapie inwestycyjnej Gdańska. W zaciszu dzielnicy Zabornia, przy ulicy Hausbrandta i Pagórkowej, powstaną domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dostęp do pełnego zaplecza handlowo-usługowego oraz doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska i sąsiadującymi dzielnicami.

Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Dzięki nim mieszkańcy będą mogli odetchnąć od zgiełku miasta. Kameralna zabudowa sprawi, że mieszkańcom osiedla nie zabraknie prywatności i spokoju, a przynależne ogrody będą stanowiły idealne miejsce do

odpoczynku.

Domy zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy architektoniczne, z szczególną dbałością o detale. Funkcjonalny układ oraz przestronne pomieszczenia zapewnią wysoki komfort mieszkania najbardziej wymagających Klientów.

Inwestycja Hill Park znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Hausbrandta (4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez KRJ Sp. z o.o.

Inwestycja Hill Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Hill Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KRJ Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hill Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hill Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Hill Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliwska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hill Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hill Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 530 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 530 m, Liceum Ogólnokształcące TE Vizja z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hill Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hill Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Dominik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hill Park w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.05.2020
Data aktualizacji: 01.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: