Zielony Wojnów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Złoty Pociąg(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Dobrzykowice, ul. Krótka (1.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 473 brutto/m2
  Osiedle Złoty Pociąg
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 21
  Powierzchnia: 90 m2
  Liczba pokoi: 4
  Grupa JMJ Inwestycje
 • Malinowy Zakątek I(3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Kamieniec Wrocławski, ul. Malinowa (1.5 km od Wrocławia)
  Ceny od: 3 536 brutto/m2
  Malinowy Zakątek I
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 151 - 178 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Awbud-developer Spółka z o.o.

Opis Inwestycji

Zielony Wojnów

Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie, idealne dla wymagających klientów. Własne ogrody, tarasy, miejsca postojowe i garaż w bryle budynku. Zielony i zaciszny zakątek Wrocławia z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury. Oto wyczekiwane wrocławskie osiedle Zielony Wojnów, gdzie już wkrótce powstanie 16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Dwukondygnacyjne domy o powierzchni 112 m2 wyróżniają się atrakcyjnym układem pomieszczeń, dającym ciekawe możliwości personalizacji.Na parterze znajduje się pięknie przeszklony salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, wc, hol oraz przestronny garaż.Na piętrze zaplanowano 4 sypialnie i rodzinną łazienkę.Wszystkie domy są posadowione na działkach o powierzchni 155 m2.Domy zostaną przekazane w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym m.in.:- ogrzewanie podłogowe na parterze i w górnej łazience,- rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym na parterze,- wewnętrzne schody (wylewane),- rozprowadzoną instalację kominkową,- elektryczny napęd bramy garażowej.Wielki atut Zielonego Wojnowa stanowi elegancki projekt budynków, w doskonałym stylu znanym z poprzednich realizacji dewelopera. Piękne bryły harmonijnie łączą tradycyjne i nowoczesne elementy, dzięki czemu osiedle nabiera eleganckiego, ponadczasowego charakteru.Szczegółowy harmonogram oraz standard wykończenia dostępne są w wyłącznym biurze sprzedaży.Inwestorem jest firma S&P, wrocławski deweloper znany z dobrych realizacji kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, pewny pośrednik z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Inwestycja Zielony Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Dobrzykowicka (8.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Zielony Wojnów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wojnów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 112 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielony Wojnów

Lokalizacja w obrębie osiedla Wojnów to doskonała propozycja dla wszystkich poszukujących zacisznego adresu. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje pięknych terenów zielonych: m.in. 17-kilometrowej trasy sportowo-rekreacyjnej na zrewitalizowanej grobli i urokliwego Lasu Strachocińskiego. W pieszym dystansie od osiedla znajdują się m.in. supermarket Biedronka, sklep spożywczy, szkoła podstawowa, żłobek, przedszkola oraz przystanek autobusowy z 3 miejskimi liniami autobusowymi (113, 118, 259). Bardzo łatwy dojazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Wojnów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Zielony Wojnów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strumykowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wojnów znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edyta Szczygieł w odległości 140 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w odległości 210 m, Przedszkole Nr115 w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Wojnów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wojnów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2017

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie