Zielony Wojnów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Dobrzykowicka, oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Wojnów, ul. Dobrzykowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Zielony Wojnów

4 zdjęcia

Zielony Wojnów
Zielony Wojnów
Zielony Wojnów
Zielony Wojnów

Najbliższe inwestycje

 • Parkowe Zacisze etap II
  od: 5 974 zł/m2

  Parkowe Zacisze etap II

  Altinn Inwestycje

  Dom Kiełczówek, wrocławski
  ul. Parkowa
  0.9 km od Wrocławia
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 117 m2
  • Domów: 7
  • Pokoje: 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Zielony Wojnów logo

Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie, idealne dla wymagających klientów. Własne ogrody, tarasy, miejsca postojowe i garaż w bryle budynku. Zielony i zaciszny zakątek Wrocławia z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury. Oto wyczekiwane wrocławskie osiedle Zielony Wojnów, gdzie już wkrótce powstanie 16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Dwukondygnacyjne domy o powierzchni 112 m2 wyróżniają się atrakcyjnym układem pomieszczeń, dającym ciekawe możliwości personalizacji.

Na parterze znajduje się pięknie przeszklony salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, wc, hol oraz przestronny garaż.

Na piętrze zaplanowano 4 sypialnie i rodzinną łazienkę.

Wszystkie domy są posadowione na działkach o powierzchni 155 m2.

Domy zostaną przekazane w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym m.in.:

- ogrzewanie podłogowe na parterze i w górnej łazience,

- rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym na parterze,

- wewnętrzne schody (wylewane),

- rozprowadzoną instalację kominkową,

- elektryczny napęd bramy garażowej.

Wielki atut Zielonego Wojnowa stanowi elegancki projekt budynków, w doskonałym stylu znanym z poprzednich realizacji dewelopera. Piękne bryły harmonijnie łączą tradycyjne i nowoczesne elementy, dzięki czemu osiedle nabiera eleganckiego, ponadczasowego charakteru.

Szczegółowy harmonogram oraz standard wykończenia dostępne są w wyłącznym biurze sprzedaży.

Inwestorem jest firma S&P, wrocławski deweloper znany z dobrych realizacji kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, pewny pośrednik z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Inwestycja Zielony Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Dobrzykowicka (8.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Zielony Wojnów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wojnów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja w obrębie osiedla Wojnów to doskonała propozycja dla wszystkich poszukujących zacisznego adresu. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje pięknych terenów zielonych: m.in. 17-kilometrowej trasy sportowo-rekreacyjnej na zrewitalizowanej grobli i urokliwego Lasu Strachocińskiego. W pieszym dystansie od osiedla znajdują się m.in. supermarket Biedronka, sklep spożywczy, szkoła podstawowa, żłobek, przedszkola oraz przystanek autobusowy z 3 miejskimi liniami autobusowymi (113, 118, 259). Bardzo łatwy dojazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielony Wojnów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Wojnów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Zielony Wojnów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strumykowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielony Wojnów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wojnów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Edyta Szczygieł w odległości 140 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w odległości 210 m, Przedszkole Nr115 w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Wojnów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wojnów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: