Zielony Wojnów

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zielony Wojnów

Piękne i nowoczesne domy o wysokim standardzie, idealne dla wymagających klientów. Własne ogrody, tarasy, miejsca postojowe i garaż w bryle budynku. Zielony i zaciszny zakątek Wrocławia z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury. Oto wyczekiwane wrocławskie osiedle Zielony Wojnów, gdzie już wkrótce powstanie 16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Dwukondygnacyjne domy o powierzchni 112 m2 wyróżniają się atrakcyjnym układem pomieszczeń, dającym ciekawe możliwości personalizacji.Na parterze znajduje się pięknie przeszklony salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, wc, hol oraz przestronny garaż.Na piętrze zaplanowano 4 sypialnie i rodzinną łazienkę.Wszystkie domy są posadowione na działkach o powierzchni 155 m2.Domy zostaną przekazane w podwyższonym standardzie deweloperskim, obejmującym m.in.:- ogrzewanie podłogowe na parterze i w górnej łazience,- rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym na parterze,- wewnętrzne schody (wylewane),- rozprowadzoną instalację kominkową,- elektryczny napęd bramy garażowej.Wielki atut Zielonego Wojnowa stanowi elegancki projekt budynków, w doskonałym stylu znanym z poprzednich realizacji dewelopera. Piękne bryły harmonijnie łączą tradycyjne i nowoczesne elementy, dzięki czemu osiedle nabiera eleganckiego, ponadczasowego charakteru.Szczegółowy harmonogram oraz standard wykończenia dostępne są w wyłącznym biurze sprzedaży.Inwestorem jest firma S&P, wrocławski deweloper znany z dobrych realizacji kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, pewny pośrednik z 35-letnim doświadczeniem na rynku.

Inwestycja Zielony Wojnów znajduje się na Wojnowie, ul. Dobrzykowicka (8.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Zielony Wojnów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Zielony Wojnów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 112 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Zielony Wojnów

Lokalizacja w obrębie osiedla Wojnów to doskonała propozycja dla wszystkich poszukujących zacisznego adresu. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje pięknych terenów zielonych: m.in. 17-kilometrowej trasy sportowo-rekreacyjnej na zrewitalizowanej grobli i urokliwego Lasu Strachocińskiego. W pieszym dystansie od osiedla znajdują się m.in. supermarket Biedronka, sklep spożywczy, szkoła podstawowa, żłobek, przedszkola oraz przystanek autobusowy z 3 miejskimi liniami autobusowymi (113, 118, 259). Bardzo łatwy dojazd na Wschodnią Obwodnicę Wrocławia.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 750 metrów od inwestycji Zielony Wojnów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wojnów (24718).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Wojnów znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Uboczu w odległości 350m, Prywatny Żłobek KuGa w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Wojnowska. Apteka. Jaroszewicz A., mgr farm., w odległości 200 m znajduje się Pod Lipami. Apteka, w odległości 1050 m znajduje się Na Wojnowie. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Matki Bożej Bolesnej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Tercjak Marek. Zajęcia sportowe, w odległości 1300 m znajduje się Bodyfit. Fitness i wellness.

Data publikacji: 26.10.2017

Data aktualizacji: 01.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie