Winnicka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Winnicka, oferowane bezpośrednio przez JL Development Sp. z o.o.

Wieliczka, ul. Winnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Winnicka Park

5 zdjęć

Winnicka Park
Winnicka Park
Winnicka Park
Winnicka Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Winnicka Park nowa inwestycja w Wieliczce. Nowoczesne osiedle , zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych szeregowych dwulokalowych.

Cała inwestycja obejmuje 48 mieszkań, nie brakuje tutaj garaży oraz miejsc postojowych, dla mieszkańców przewidziana jest bezpłatna myjnia na terenie osiedla oraz plac zabaw dla dzieci.

Każde mieszkanie posiada niezależne wejści oraz zdalnie sterowany domofon.

Pierwsza część inwestycji obejmuje 24 mieszkania, 12 parterowych oraz 12 na piętrze.

Typowy mieszkanie parterowe ma 55,51 m2 + ogródki o powierzchni od ok. 30 m2 – 96 m2

Typowe mieszkanie na piętrze ma 64,75 m2 + 25 m2 poddasza z możliwością adaptacji. Niektóre mieszkania na pietrze posiadają również dostęp do ogródka.

Inwestycja Winnicka Park znajduje się w Wieliczce, ul. Winnicka (9.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez JL Development Sp. z o.o.

Inwestycja Winnicka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Winnicka Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JL Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Dach

dwuspadowy, konstrukcja drewniana., dachówka ceramiczna, ocieplenie poddasza.

Stolarka okienna

PVC U = 1,10 W/m²K firmy Drutex.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własne ujęcie wody, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, rezerwat przyrody, góry

Lokalizacja inwestycji

Osiedle usytuowane jest Wieliczce, przy ulicy Winnickiej, na wzgórzu Kaim. Atrakcyjne pod względem lokalizacyjnym, w sąsiedztwie lasu jednocześni 15 minut koleją aglomeracyjną do centrum Krakowa, której przystanek znajduje się minutę od osiedla.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Winnicka Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Winnicka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Winnicka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka Granica Miasta.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Winnicka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Bazarek, w odległości 490 m znajduje się Bazarek.

Data publikacji: 29.11.2017
Data aktualizacji: 08.05.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: