Winnicka Park etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Winnicka, oferowane bezpośrednio przez JL Development Sp. z o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Winnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Winnicka Park etap II

5 zdjęć

Winnicka Park etap II
Winnicka Park etap II
Winnicka Park etap II
Winnicka Park etap II

Najbliższe inwestycje

 • Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

 • Osiedle Klonowe 11B
  od: 5 465 zł/m2

  Savan Investments

 • Osiedle Klonowe 15C
  od: 5 628 zł/m2

  Savan Investments

Opis Inwestycji

Winnicka Park to nowoczesna inwestycja, która powstaje w Wieliczce przy ulicy Winnickiej.

Na 1,2 hektarowej działce zaprojektowaliśmy dla Państwa 50 apartamentów z 62 garażami, darmową myjnią samochodową dla mieszkańców oraz placem zabaw.

Atutem inwestycji jest dogodny dojazd szybką kolejką aglomeracyjną do Centrum Krakowa (16 minut) czy lotnisko w Balicach (27 minut) przystanek kolei znajduje się minutę od osiedla.

Jednocześnie osiedle znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

II etap inwestycji obejmuje 26 widokowych apartamentów:

13 mieszkań parterowych dwupoziomowych o powierzchni 81,16 m2 z ogródkiem.

13 mieszkań na piętrze o powierzchni 80,45 m2 z balkonem.

Do każdego mieszkania garaż gratis.

Inwestycja Winnicka Park etap II znajduje się w Wieliczce, ul. Winnicka (9.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera JL Development Sp. z o.o..

Inwestycja Winnicka Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań w tym 28 lokali typu apartament, znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Winnicka Park etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 88 do 105 metrów kwadratowych w cenie od 4 286 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JL Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

dwuspadowy, konstrukcja drewniana, ocieplenie poddasza.

Stolarka okienna

PVC U = 1,10 W/m²K firmy Drutex.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: oraz garaże.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własne ujęcie wody, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw, rezerwat przyrody, góry

Lokalizacja inwestycji

Osiedle usytuowane jest Wieliczce, przy ulicy Winnickiej, na wzgórzu Kaim. Atrakcyjne pod względem lokalizacyjnym, w sąsiedztwie lasu jednocześni 15 minut koleją aglomeracyjną do centrum Krakowa, której przystanek znajduje się minutę od osiedla.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Winnicka Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Winnicka Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielicka Granica Miasta.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Winnicka Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Bazarek, w odległości 500 m znajduje się Bazarek, w odległości 520 m znajduje się Galeria Wieliczka.

Data publikacji: 02.05.2018
Data aktualizacji: 24.06.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: