Osiedle Diamentowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJHM DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4658 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Diamentowe to wymarzone miejsce do życia. Starannie wykreowana i spójna urbanistycznie przestrzeń do życia z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców stanowi miejsce, w którym żyje się komfortowo.Architektura Osiedla Diamentowego oparta jest na prostych formach i funkcjonalnych rozwiązaniach. Jasna elewacja kontrastuje z ciemnymi wykroczeniami loggi i balkonów, co tworzy modernistyczną kompozycję. Starannie zaprojektowane otoczenie osiedla: zielone patio, ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci tworzą wspaniałą przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku po ciężkim dniu pracy oraz zabawy dla najmłodszych.W nowoczesnych, przestronnych budynkach znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 26,54m2 do 81,39m2 i funkcjonalnych rozkładach od 1 do 4 pokoi. Do mieszkań prowadzą szerokie i reprezentacyjne klatki schodowe oraz portalowe drzwi wejściowe. Cichobieżna winda zapewnia szybką komunikację między piętrami, a specjalne podjazdy ułatwiają poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Wykończenia z najwyższej jakości materiałów, duże okna, tarasy, loggie i balkony podnoszą poczucie komfortu.Atuty inwestycji:• wysoki standard wykończenia budynków• balkony, tarasy lub loggie w każdym mieszkaniu• komórka lokatorska przynależna do każdego mieszkania• duże przestrzenie okienne z dobrym doświetleniem mieszkań• cichobieżne windy z doskonałą izolacją akustyczną• plac zabaw na terenie osiedla• zielone patio• wózkownie i rowerownie• ogólnodostępne miejsca postojowe

Inwestycja Osiedle Diamentowe znajduje się w Koninie, ul. Berylowa (3.3 km od centrum Konina), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Osiedle Diamentowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 122 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu penthouse, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Diamentowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 304 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 122 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 274 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: możliwość kupienia garażu.
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne wokół inwestycji.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Diamentowe

Osiedle Diamentowe położone jest w doskonałej lokalizacji przy ul. Berylowej w tzw. starej części Konina. Stary Konin to miejsce wyjątkowo spokojne i urokliwe, charakteryzujące się niską zabudową i zielenią wokół. Miejsce przyjazne ludziom młodym i aktywnym oraz rodzinom z dziećmi. W niewielkiej odległości od Osiedla Diamentowego znajduje się wiele placówek edukacyjnych, sklepów i punktów usługowo-handlowych, a także szpital oraz inne placówki medyczne. W pieszym zasięgu inwestycji znajdują się: • sklepy • piekarnia • restauracja • szkoła podstawowa • przedszkole • apteka • szpital • bank • wiele innych punktów usługowo-handlowych Położenie Osiedla Diamentowego z jednej strony zapewnia spokój i relaks w otoczeniu zieleni, a z drugiej strony szybki dostęp do centrum miasta. Stary Konin posiada sieć ścieżek rowerowych prowadzących do centrum miasta, co stanowi świetną bazę wypadową na wycieczki rowerowe poza jego granice. Dodatkowym atutem Osiedla jest jego położenie w sąsiedztwie Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.

Konin jest miastem powiatowym leżącym w woj. wielkopolskim, nad Wartą, w Dolinie Konińskiej. Liczy sobie ok. 78 200 mieszkańców i zajmuje obszar 82,2 km2. Ze względu na walory przyrodnicze, Konin i jego okolice porównywane są do Mazur. Na terenie miasta znajduje się 6 pomników przyrody. Mimo to Konin rozwija się gospodarczo, a najprężniej działa tu sektor paliwowo-energetyczny. Dynamiczna rozbudowa zakładów i osiedli mieszkaniowych nastąpiła w II poł. XXw. Obecnie zabudowa miasta opiera się na budownictwie mieszkalnym, na które składają się głównie bloki mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne, powstające głównie na terenach podmiejskich. Konin ma pełne zaplecze medyczne, oświatowe i kulturalne. Znajduje się tu szpital wojewódzki i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Działa ponad 20 szkół i 5 zespołów szkół. Są tu trzy kina i trzy domy kultury. Jednym z największych atutów Konina jest jego lokalizacja. Leżąc w centrum kraju, stanowi ważny punkt komunikacyjny. Jego zaletą jest rozbudowana infrastruktura drogowa z autostradą, trzema drogami krajowymi i trzeba wojewódzkimi biegnącymi przez miasto.

Komunikacja

Przy południowej granicy miasta biegnie autostrada A2, która jest częścią międzynarodowej trasy E30. Niemal równolegle do niej rozciąga się droga krajowa nr 92, natomiast droga krajowa nr 25 to trasa łącząca północ kraju z jego południową częścią. Od południa do miasta wbiega DK 72. Biegną tędy drogi wojewódzkie nr 264, 266 i 467. Przez Konin przechodzi również międzynarodowa trasa kolejowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Diamentowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Diamentowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Topazowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Diamentowe znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 4 Biały Konik w Koninie w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 15 w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Diamentowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Linga, w odległości 370 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Diamentowe w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2019

Data aktualizacji: 07.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie