Jarzębinowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJarzębinowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Łąkowa(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa 8 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 423/m2
  Apartamenty Łąkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 121 - 123 m2
  Liczba pokoi: 4
  MDG Invest
 • Osiedle Park Chopina(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Osiedle Park Chopina
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud
 • Wierzbowy Zakątek(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Wierzbowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 39 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  BUD-RIM Development

Opis Inwestycji

Przedmiotem sprzedaży są 4 segmenty po 140 m2 w Łomiankach, Inwestycja znajduje się przy ul. Majowej przy najnowocześniejszym gminnym placu zabaw. Znajdują się tam boiska do piłki nożnej, kort tenisowy, plac zabaw. Idealna oferta dla młodych rodziców z dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy oraz do metra mlociny dojazd zajmuje do 15 min.

Inwestycja Jarzębinowa znajduje się w Łomiankach, ul. Majowa 5 (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Jarzębinowa.

Inwestycja Jarzębinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 140 do 141 metrów kwadratowych w cenie od 4 136 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jarzębinowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan Deweloperski - ściany murowane porotherm Weinberger - tynki gipsowe Dolina Nidy Alpha oraz Knauf MP 75 - gładź gipsowa Franspol - ściany pomalowane na biało farba podkładową Franspol Reflex Grunt - drzwi antywłamaniowe Gerda - brama garazowa - instalacja alarmowa - instalacja TV/ internet - ogrodzenie murowane z grafitowego bloczka Teknoamerbrok - balkony z bezpiecznego szkła dymionego - i wiele innych udogodnień Opcjonalne wyposażenie: - automatyczne bramy garażowe - automatyczna brama wjazdowa - 2 wideodomofony - automatyczny system nawadniania ogródka - piec gazowy Buderus - grzejniki Purmo
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Jarzębinowa

Na terenie gminy Łomianki lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele wyjątkowo cennych przyrodniczo terenów. Mamy tutaj nie tylko obszary Natury 2000 – Kampinoską Dolinę Wisły i Dolinę Środkowej Wisły, ale też rezerwaty Jezioro Kiełpińskie i znajdujący się nad brzegiem Wisły rezerwat Ławice Kiełpińskie.

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jarzębinowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Jarzębinowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lwowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowa znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ANGLOSCHOOL w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w odległości 360 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Łomiankach w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowa w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2019

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie