Jarzębinowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jarzębinowa

Ceny od: 4 136 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowa dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1A
5
141 m²
Parter
619 000 zł4 603 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 5%
1B
5
140 m²
Parter
579 000 zł4 136 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 5%

Opis Inwestycji

Przedmiotem sprzedaży są 4 segmenty po 140 m2 w Łomiankach, Inwestycja znajduje się przy ul. Majowej przy najnowocześniejszym gminnym placu zabaw. Znajdują się tam boiska do piłki nożnej, kort tenisowy, plac zabaw. Idealna oferta dla młodych rodziców z dziećmi. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek autobusowy oraz do metra mlociny dojazd zajmuje do 15 min.

Inwestycja Jarzębinowa znajduje się w Łomiankach, ul. Majowa 5 (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Jarzębinowa.

Inwestycja Jarzębinowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jarzębinowa pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 140 do 141 metrów kwadratowych w cenie od 4 136 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 140 do 141 m2 w cenie od 579 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jarzębinowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan Deweloperski - ściany murowane porotherm Weinberger - tynki gipsowe Dolina Nidy Alpha oraz Knauf MP 75 - gładź gipsowa Franspol - ściany pomalowane na biało farba podkładową Franspol Reflex Grunt - drzwi antywłamaniowe Gerda - brama garazowa - instalacja alarmowa - instalacja TV/ internet - ogrodzenie murowane z grafitowego bloczka Teknoamerbrok - balkony z bezpiecznego szkła dymionego - i wiele innych udogodnień Opcjonalne wyposażenie: - automatyczne bramy garażowe - automatyczna brama wjazdowa - 2 wideodomofony - automatyczny system nawadniania ogródka - piec gazowy Buderus - grzejniki Purmo
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 140 do 141 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 579 000 do 619 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 136 do 4 603 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jarzębinowa

Na terenie gminy Łomianki lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wiele wyjątkowo cennych przyrodniczo terenów. Mamy tutaj nie tylko obszary Natury 2000 – Kampinoską Dolinę Wisły i Dolinę Środkowej Wisły, ale też rezerwaty Jezioro Kiełpińskie i znajdujący się nad brzegiem Wisły rezerwat Ławice Kiełpińskie.

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

W odległości 600 metrów od inwestycji Jarzębinowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WIŚLANA 01 (ŁOMIANKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Jarzębinowa znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bajkowa Chatka w odległości 50m, Słoneczko s.cDybowscy Przedszkole Niepubliczne w odległości 100m, Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Fizjomax centrum rehabilitacji, w odległości 250 m znajduje się Szlenk Larysa, lek. med. okulista, w odległości 400 m znajduje się Lachmann-Fraj A., lek.med. Spec.alergolog dzieci i dorosłych. Gabinet. Badania dla kierowców.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Małgorzaty, w odległości 900 m znajduje się Filia nr 2 Biblioteka, w odległości 1100 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka św. Józefa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się First Villa, w odległości 700 m znajduje się Medical Day Spa.

Data publikacji: 19.02.2019

Data aktualizacji: 18.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie