Kameralna Konotopska

Mieszkania na sprzedaż ul. Konotopska, oferowane bezpośrednio przez

Jakon Sp. z o.o.

Pruszków, ul. Konotopska 6

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 218 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kameralna Konotopska

5 zdjęć

Kameralna Konotopska
Kameralna Konotopska
Kameralna Konotopska
Kameralna Konotopska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe - kotłownia

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (53)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kameralna Konotopska to 112 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34 do 77 metrów kwadratowych. Docelowo powstanie sześć budynków - jeden budynek 3 piętrowy i pięć budynków 2 piętrowych. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach.

Ustawne lokale dają możliwość dowolnej aranżacji według nawet najbardziej wyszukanych potrzeb. Komfort mieszkania zapewniają przestronne balkony, ogródki przynależne do mieszkań parterowych, komórki lokatorskie, wózkarnia do ogólnodostępnego użytku przyszłych mieszkańców, a także miejsca postojowe w hali garażowej. Dodatkowym atutem jest taras rekreacyjny dla mieszkańców budynku w I etapie inwestycji. Dla zapewniania bezpieczeństwa teren osiedla będzie ogrodzony i monitorowany.

Szukasz wygodnego mieszkania blisko stolicy? Kameralna Konotopska jest właśnie dla Ciebie!

Inwestycja Kameralna Konotopska znajduje się w Pruszkowie, ul. Konotopska 6 (3 km od Warszawy), jest realizowana przez Jakon Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kameralna Konotopska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jakon Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajdują się 53 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kameralna Konotopska to pierwsza inwestycja dewelopera Jakon Inwest na mapie Pruszkowa. Podwarszawska miejscowość cieszy się dużym uznaniem wśród młodych rodzin z dziećmi jak również osób starszych ze względu na bliskość terenów zielonych, a także najważniejszych punktów handlowo-usługowych oraz centrum miasta. Do Warszawy z Pruszkowa można dojechać w zaledwie 30 minut ze stacji PKP, która jest oddalona tylko o 1,5 kilometra od inwestycji.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz kilka parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje Arena Pruszków.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kameralna Konotopska?

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralna Konotopska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1230 metrów od inwestycji Kameralna Konotopska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tworki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kameralna Konotopska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna Konotopska znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 190 m, przedszkole w odległości 190 m, Pomarańczowa Ciuchcia w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kameralna Konotopska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Psychoterapii Pruszków w odległości 430 m, Szpital Kolejowy im. Włodzimierza Roeflera w odległości 570 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 640 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralna Konotopska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Zbyszko Bis, w odległości 490 m znajduje się Żabka, w odległości 550 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna Konotopska w odległości 650 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 800 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 820 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.01.2023
Data aktualizacji: 29.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: