Polanowska

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINVESTA Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle przy Marinie(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Baranowo, ul. Wypoczynkowa (0.1 km od Poznania)
  Osiedle przy Marinie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 135 - 143 m2
  Liczba pokoi: 5
  Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Uwaga! W sprzedaży dostępny jest już tylko ostatni lokal 117/2.Zamieszkaj w Poznaniu w wyjątkowej lokalizacji na wprost lasu w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego!Domy Polanowska to kameralny kompleks czterech domów jednorodzinnych w zabudowie dwu-lokalowej o powierzchni 93 m2 (parter + piętro). Ponadto każdy lokal posiada do wykorzystania powierzchnię ok. 50 m2 na poddaszu nieużytkowym, która idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy na sezon letni lub zimowy.Niezależne wejścia i wjazdy oraz własne ogródki rozdzielone ogrodzeniem drewnianym oraz zielonymi tujami szmaragdowymi zapewnią mieszkańcom poczucie prywatności i spokój. Dla komfortu mieszkańców przygotowane zostały dwa miejsca postojowe na posesji na podjeździe wyłożonym kostką oraz dodatkowe trzy miejsca na specjalnie przygotowanym parkingu przed posesją.Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 2 łazienki, 3 sypialnie i pokój dzienny o powierzchni 22 m2 oraz osobną kuchnię. Istnieje także możliwość usytuowania aneksu kuchennego w salonie uzyskując w ten sposób dodatkowe pomieszczenie do wykorzystania np. na dodatkową sypialnię lub biuro. Wyraźny podział na strefę dzienną i nocną ułatwi bezkonfliktową organizację życia wszystkich mieszkańców.Nasze rozwiązanie cechuje wysoki poziom ergonomii. Poprzez zastosowanie prostej konstrukcji budynku i zwartej bryły domy charakteryzują się wysokimi parametrami energetycznymi, niskimi stratami ciepła, a tym samym mniejszymi opłatami eksploatacyjnymi. Dodatkowym atutem jest korzystne usytuowanie w stosunku do stron świata, co przekłada się na doskonałe naświetlenie wnętrz.

Inwestycja Polanowska znajduje się w Krzyżownikach-Smochowicach, ul. Polanowska 111-117 (8.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera INVESTA Deweloper.

Inwestycja Polanowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Polanowska pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 665 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INVESTA Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 262 do 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 2 na posesji, 3 przed posesją.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Polanowska

INFRASTRUKTURA Dzielnica Smochowice, na której usytuowane są Domy Polanowska, charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe oraz sklepy spożywcze, takie jak Chata Polska, Biedronka czy Lidl. W krótkim czasie można dojechać do C.H. Auchan Swadzim i C.H. Piotr i Paweł na Tatrzańskiej, a także do C.H. Kings Cross Marcelin. W sąsiedztwie zlokalizowane są także placówki edukacyjne, szkoły i przedszkola oraz placówka medyczna. SĄSIEDZTWO NATURY To jednak nie jedyny atut tej lokalizacji, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i Jeziora Kierskiego zachęca do codziennych spacerów, gwarantuje piękne widoki i świeże powietrze, a latem daje możliwość wypoczynku na piaszczystej plaży. Łatwo tu zapomnieć, że kawałek dalej rozpościera się poznańska, tętniąca życiem metropolia. DLA AKTYWNYCH Dla osób lubiących aktywnie spędzać czas do dyspozycji są boiska sportowe i kort tenisowy. Leśne ścieżki idealnie nadają się do joggingu i hikingu czy rowerowych wypadów, a pobliskie jezioro to znakomite miejsce do uprawiania sportów plażowych i wodnych takich jak żeglarstwo, a nawet flyboarding. Jezioro Kierskie, które zostało objęte programem rewitalizacyjnym Plażojada to także możliwość wynajęcia kajaków i rowerów wodnych, ścieżki rowerowe i spacerowe, boiska do siatkówki oraz place zabaw i siłownie. KLIMATYCZNA DZIELNICA Smochowice to także niepowtarzalny, niesamowity klimat, jaki tworzą sami mieszkańcy. Lokalny klub sportowy UKS Smoki organizuje tu turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych, a Rada Osiedla Krzyżowniki-Smochowice stworzyła nową tradycję osiedla organizując od 2016 roku coroczny, dwudniowy Smochy Festiwal, w którego programie znajdują się m.in. różnorodne pokazy, warsztaty i zabawy dla najmłodszych, konkursy, sportowe rozgrywki, występy taneczno-wokalne, przejażdżki na kucach, pchli targ, a także koncerty znanych gwiazd sceny muzycznej. Ponadto organizowany jest Smochowicki Bieg Po Zdrowie czy Międzyosiedlowy Rajd Rowerowy, a w okresie letnim można się wybrać na piątkowe Kino Plenerowe, gdzie oprócz seansów filmowych organizowane są m.in. pokazy cyrkowe, warsztaty animacyjne, artystyczne oraz zabawy sportowe i przedstawienia teatralne. BLISKO DO CENTRUM Znaczącym atutem mieszkania na terenie miasta jest szybki dojazd do ścisłego centrum Poznania. Osoby spragnione wielkomiejskich wrażeń będą mogły bez problemu korzystać z kulturalnych atrakcji stolicy Wielkopolski zarówno za dnia, jak i nocą, ponieważ komunikacja miejska kursuje na tej trasie całą dobę.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 900 metrów od inwestycji Polanowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Miedzyzdrojska n/ż (1:MINZ21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Polanowska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Terapeutyczne TERAPIK w odległości 350m, Przedszkole nr 14 w odległości 450m, Prywatne Przedszkole "Czerwony Kapturek" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się MEDIKOR. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się ATA SP.J. RYTELEWSKA A., WSPÓLNICY, w odległości 850 m znajduje się KRZYŻOWNIKI S.C. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Pizza Express, w odległości 850 m znajduje się PKO BP, w odległości 950 m znajduje się Bank Polska Kasa .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się WAGABUNDA. TURYSTYCZNY KLUB ŻEGLARSKI PTTK, w odległości 1150 m znajduje się AKADEMIA SPORTU I PRZYGODY. PIECHOCKA-DUDEK M..

Data publikacji: 16.04.2019

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie