Aquarius

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Sopot, Górny Sopot, ul. Armii Krajowej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Aquarius

5 zdjęć

Aquarius
Aquarius
Aquarius
Aquarius

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Dolny Sopot

  Tree Development Group Sp. z o.o.

 • Monte Cassino 27

  Partners International

 • Okrzei Etap II

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Opis Inwestycji

Aquarius to inwestycja idealnie podkreślająca charakter nadmorskiego kurortu – Sopotu. Nie bez znaczenia jest jej bardzo atrakcyjna lokalizacja – osiedle Aquarius powstaje w jednym z najpiękniejszych zakątków Trójmiasta, w pobliżu słynnego punktu widokowego “Królewskie Wzgórze”. Dzielnica cieszy się bardzo dobrą opinią i już dawno zyskała popularność zarówno wśród turystów, jak i mieszkańców Trójmiasta. Aquarius to kompleks siedmiu budynków wyposażonych w podziemne parkingi. Zostały one zaprojektowane tak, by podkreślić wyjątkowy klimat okolicy. Elementy architektoniczne, takie jak niska zabudowa, fragmenty murów z cegły czy odrestaurowane żeliwne elementy, nawiązują do historii tego miejsca. Poszczególne mieszkania posiadają zróżnicowane metraże – od 34 do 98 m kw., jednak każde z nich jest niezwykle funkcjonalne. Lokale są wyposażone w przestronne balkony, tarasy, jak również urokliwe ogródki. Zadbano także o dostępność obiektów rekreacyjnych. Na terenie osiedla Aquarius znajduje się kort tenisowy i boisko do koszykówki, przeznaczone do wyłącznego użytku mieszkańców. Dla zwolenników innych sportów przewidziano kompleks rekreacyjny, w skład którego wchodzi sala fitness, siłownia oraz sauny. Mieści się on w zabytkowej części jednego z budynków, dzięki czemu zyskuje niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju charakter. Także najmłodsi znajdą coś dla siebie – funkcjonalny plac zabaw umożliwi im miłe spędzanie wolnego czasu.

Inwestycja Aquarius znajduje się w Górnym Sopocie, ul. Armii Krajowej (0.7 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Aquarius została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 203 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aquarius pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 203 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa lub murowana.

Dach

Mansardowe, pokryty blachą cynkowo-tytanową.

Elewacja

Systemowa lekka mokra, także z kamienia, także ceramiczna.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego, szklone szybami zespolonymi, wzmocnionymi, laminowanymi klasy P1A z okuciami antywłamaniowymi.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne typu PORTA, antywłamaniowe klasy „C”.

Balkony

Balkony i tarasy – wyłożone gresem mrozoodpornym lub gretingami.

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych ściany pokryte tynkiem III kategorii lub szpachlowane, pomalowane białą farbą emulsyjną bądź z płyt kartonowo-gipsowych pomalowane białą farbą emulsyjną. W łazience i WC (jeśli występuje) – tynkowane lub szpachlowane, niemalowane bądź z płyt kartonowo-gipsowych, niemalowane.

Sufity

Malowane białą farbą emulsyjną

Parapety wewnętrzne

Z kamienia sztucznego lub naturalnego.

Instalacje

Instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja elektryczna, instalacja grzewcza, instalacja telefoniczna, RTV, instalacja wideodomofonowa.

Wentylacja

Mechaniczna wyciągowa, zdecentralizowana.

Wyposażenie łazienki

Podejścia wodno-kanalizacyjne, zawór czerpalny i spust wody do pralki automatycznej.

Wyposażenie kuchni

Przyłącza do zlewozmywaka i zmywarki.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Sopocie przy ul. Armii Krajowej.

Sopot Górny to dzielnica Sopotu, z którą sąsiaduje Centrum, Dolny Sopot, Kamienny Potok, Lisie Wzgórze, Przylesie i Zajęcze Wzgórze. Dzielnica ma w dużej mierze zabytkowy charakter, ponieważ znajdują się jedne z najpiękniejszych domów jednorodzinnych miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana, ponieważ w odległości 1 km znajduje się główna stacja kolejowa miasta a w odległości 7 km gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy. W dzielnicy znajdują się przedszkola, szkoły, liceum a także oddział Uniwersytetu Gdańskiego. Największe okoliczne szpitale to Wojewódzki Zespół Reumatologiczny, Centrum Medyczne Sopmed czy Centrum Medyczne Kardiotel. Dzielnica znana jest głównie ze stadionu leśnego i Opery Leśnej, w której odbywa się festiwal piosenki w Sopocie. W odległości ok. 200 metrów od granic dzielnicy znajdują się uniwersytety takie jak Sopocka Szkoła Wyższa, Szkoła wyższa Psychologii Społecznej czy Wyższa Szkoła Finansów i Komunikacji.

Komunikacja

Dzielnica leży w odległości ok. 1 km od stacji Sopot Główny i w odległości ok. 7 km od lotniska w Gdańsku. Główną arterią jest al. Niepodległości, która oddziela Sopot Górny od Sopotu Dolnego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aquarius mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Aquarius znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet Gdański.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aquarius znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH 'PROFICIENCY' w odległości 360 m, Sopockie Przedszkole Niepubliczne w odległości 420 m, Sopockie Ognisko Plastyczne w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aquarius jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdrowy Brzuch w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aquarius składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się ABC, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aquarius w odległości 100 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: