Lubicka 17

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Lubicka 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 609 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lubicka 17

5 zdjęć

Lubicka 17
Lubicka 17
Lubicka 17
Lubicka 17

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Płatne dodatkowo ceny od 5000zł/szt do 8.000zł/szt

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : na jedno mieszkanie można nabyć 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Lubicka 17 charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać i podniesie jakość pierzei ulicy Lubickiej. O wyjątkowym charakterze inwestycji Lubicka 17 decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom, przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku.

Atuty inwestycji

• POBLISKI PARK

• PRZYCHODNIA CITOMED

• W PARTERZE

• APTEKA

• INNE LOKALE USŁUGOWE

• W PARTERZE

• GABINET WETERYNARYJNY

• TORUŃSKA STARÓWKA

• PRZEDSZKOLE

• I SZKOŁA

• SUPERMARKETY (LIDL, BIEDRONKA

• PRZESTRONNE BALKONY

• BELLA LINE WELLNESS CENTRUM

• OŚRODEK KRAV MAGA

• BANK (NEST BANK, MBANK)

• GALERIA HANDLOWA

• PUNKTY USŁUGOWE

• PARKING PODZIEMNY

Komfort

Obiekt został zaprojektowany z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, jasne wnętrza, przestronne balkony, a także cichobieżne windy i wielostanowiskowy garaż podziemny, zapewnią wygodę wszystkim mieszkańcom.

Kameralna wspólnota mieszkaniowa

Lubicka 17 to obiekt o czterech kondygnacjach nadziemnych, z czego parter będzie przeznaczony na lokale handlowo usługowe, a główną jego część będzie stanowiła nowoczesna przychodnia CITOMED. W budynku na kondygnacjach +1, +2 i +3 zaprojektowano łącznie tylko 33 lokale mieszkalne. W podziemiu budynku, na kondygnacji -1 zaprojektowano obszerny garaż wielostanowiskowy z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Wszystkie kondygnacje inwestycji Lubicka 17 połączone są za pomocą trzech wygodnych cichobieżnych wind hydraulicznych, umieszczonych w trzech przestronnych klatkach schodowych.

Funkcjonalne mieszkania

Lokale mieszkalne w inwestycji Lubicka 17 są jasne i przyjazne mieszkańcom, a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. Jedną z największych zalet inwestycji Lubicka 17 jest optymalna wielkość lokali mieszkalnych.

W budynku zaprojektowano funkcjonalne dwupokojowe kawalerki o powierzchni od 31 do 44m², najczęściej poszukiwane mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni już od 51m² do 62m². Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni będą czekały lokale czteropokojowe o powierzchni już od 72m², ale także bardziej przestronne od 83 do 87 m².

Inwestycja Lubicka 17 znajduje się w Toruniu, ul. Lubicka 17 (2.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Lubicka 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubicka 17 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Płatne dodatkowo ceny od 5000zł/szt do 8.000zł/szt.

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja

Centralna lokalizacja sprawia, że inwestycja jest dobrze skomunikowana. Infrastruktura komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta tramwajami z przystanku znajdującego się przy ulicy Lubickiej i Gołębiej. Położenie budynku niedaleko nowego mostu imienia gen. Elżbiety Zawadzkiej pozwala na łatwy dostęp do drugiej strony Wisły i zlokalizowanych tam dzielnic Torunia. W niedalekiej odległości, zaledwie 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja kolejowa Toruń Miasto. Zmotoryzowani mieszkańcy poruszając się ulicą Lubicką i dalej Szosą Lubicką (Droga Krajowa nr 80), dotrą do wjazdu na autostradę A1, co umożliwi dogodny dojazd do wszystkich najważniejszych miast Polski.

Życie w centrum miasta

Lubicka 17, to idealne miejsce dla osób ceniących komfort jakim jest zamieszkanie w centrum miasta oraz możliwość korzystania z uroków miejskiego życia. Toruńska Starówka daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno turystom jak i mieszkańcom Torunia. Liczne muzea, restauracje, puby i kluby muzyczne znajdują się w odległości zaledwie kliku minut od inwestycji. W każdej chwili mieszkańcy wspólnoty Lubicka 17 mogą wybrać się na spacer by poczuć niebywały klimat gotyckiej, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Starówki Toruńskiej.

Dla rodzin

Ważnym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek edukacyjnych takich jak przedszkole Bajkowy Dworek zlokalizowane zaraz po przeciwnej stronie ul. Lubickiej, szkoła podstawowa nr 2 przy ul. Targowej oraz licea ogólnokształcące znajdujące się na Starówce.

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubicka 17?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubicka 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Lubicka 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gołębia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubicka 17 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubicka 17 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Dworek" w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubicka 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Lidl, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubicka 17 w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.02.2020
Data aktualizacji: 14.01.2022

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: