Lubicka 17

Mieszkania najbliżej starego Miasta w Toruniu

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubicka, oferowane bezpośrednio przez Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

Toruń, ul. Lubicka 17
Lubicka 17

5 zdjęć

Lubicka 17
Lubicka 17
Lubicka 17
Lubicka 17

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lubicka 17 dostępnych jest 7 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Lubicka 17 charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim wyglądem, zgodnym z najnowszymi trendami projektowania architektonicznego, który na tle otaczającej zabudowy niewątpliwie będzie się wyróżniać i podniesie jakość pierzei ulicy Lubickiej. O wyjątkowym charakterze inwestycji Lubicka 17 decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowej i usługowej oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom, przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku.

Atuty inwestycji

• POBLISKI PARK

• PRZYCHODNIA CITOMED

• W PARTERZE

• APTEKA

• INNE LOKALE USŁUGOWE

• W PARTERZE

• GABINET WETERYNARYJNY

• TORUŃSKA STARÓWKA

• PRZEDSZKOLE

• I SZKOŁA

• SUPERMARKETY (LIDL, BIEDRONKA

• PRZESTRONNE BALKONY

• BELLA LINE WELLNESS CENTRUM

• OŚRODEK KRAV MAGA

• BANK (NEST BANK, MBANK)

• GALERIA HANDLOWA

• PUNKTY USŁUGOWE

• PARKING PODZIEMNY

Komfort

Obiekt został zaprojektowany z myślą o komforcie przyszłych użytkowników. Funkcjonalne rozkłady mieszkań, jasne wnętrza, przestronne balkony, a także cichobieżne windy i wielostanowiskowy garaż podziemny, zapewnią wygodę wszystkim mieszkańcom.

Kameralna wspólnota mieszkaniowa

Lubicka 17 to obiekt o czterech kondygnacjach nadziemnych, z czego parter będzie przeznaczony na lokale handlowo usługowe, a główną jego część będzie stanowiła nowoczesna przychodnia CITOMED. W budynku na kondygnacjach +1, +2 i +3 zaprojektowano łącznie tylko 33 lokale mieszkalne. W podziemiu budynku, na kondygnacji -1 zaprojektowano obszerny garaż wielostanowiskowy z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Wszystkie kondygnacje inwestycji Lubicka 17 połączone są za pomocą trzech wygodnych cichobieżnych wind hydraulicznych, umieszczonych w trzech przestronnych klatkach schodowych.

Funkcjonalne mieszkania

Lokale mieszkalne w inwestycji Lubicka 17 są jasne i przyjazne mieszkańcom, a komfort życia wysoki. Szerokie balkony i tarasy dają właścicielom mieszkań dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej. Jedną z największych zalet inwestycji Lubicka 17 jest optymalna wielkość lokali mieszkalnych.

W budynku zaprojektowano funkcjonalne dwupokojowe kawalerki o powierzchni od 31 do 44m², najczęściej poszukiwane mieszkania trzypokojowe w kompaktowym rozkładzie o łącznej powierzchni już od 51m² do 62m². Na osoby, które potrzebują większych przestrzeni będą czekały lokale czteropokojowe o powierzchni już od 72m², ale także bardziej przestronne od 83 do 87 m².

Inwestycja Lubicka 17 znajduje się w Toruniu, ul. Lubicka 17 (2.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Lubicka 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubicka 17 pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 72 do 88 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 88 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Płatne dodatkowo ceny od 5000zł/szt do 8.000zł/szt.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Płatne dodatkowo ceny od 5000zł/szt do 8.000zł/szt.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: na jedno mieszkanie można nabyć 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Udogodnienia:
internet, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 72 do 88 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera zadzwoń pod numer 507127628.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera zadzwoń pod numer 507127628.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Komunikacja Centralna lokalizacja sprawia, że inwestycja jest dobrze skomunikowana. Infrastruktura komunikacji miejskiej zapewnia szybki dojazd do różnych części miasta tramwajami z przystanku znajdującego się przy ulicy Lubickiej i Gołębiej. Położenie budynku niedaleko nowego mostu imienia gen. Elżbiety Zawadzkiej pozwala na łatwy dostęp do drugiej strony Wisły i zlokalizowanych tam dzielnic Torunia. W niedalekiej odległości, zaledwie 3 minut jazdy samochodem znajduje się stacja kolejowa Toruń Miasto. Zmotoryzowani mieszkańcy poruszając się ulicą Lubicką i dalej Szosą Lubicką (Droga Krajowa nr 80), dotrą do wjazdu na autostradę A1, co umożliwi dogodny dojazd do wszystkich najważniejszych miast Polski. Życie w centrum miasta Lubicka 17, to idealne miejsce dla osób ceniących komfort jakim jest zamieszkanie w centrum miasta oraz możliwość korzystania z uroków miejskiego życia. Toruńska Starówka daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu zarówno turystom jak i mieszkańcom Torunia. Liczne muzea, restauracje, puby i kluby muzyczne znajdują się w odległości zaledwie kliku minut od inwestycji. W każdej chwili mieszkańcy wspólnoty Lubicka 17 mogą wybrać się na spacer by poczuć niebywały klimat gotyckiej, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Starówki Toruńskiej. Dla rodzin Ważnym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi jest bliskość placówek edukacyjnych takich jak przedszkole Bajkowy Dworek zlokalizowane zaraz po przeciwnej stronie ul. Lubickiej, szkoła podstawowa nr 2 przy ul. Targowej oraz licea ogólnokształcące znajdujące się na Starówce.

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubicka 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Lubicka 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Golebia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubicka 17 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Dworek" w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubicka 17 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Cito-Med w odległości 10 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubicka 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubicka 17 w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.02.2020
Data aktualizacji: 07.04.2021
Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k. logo

Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bartkiewiczówny 98 87-100 Toruń
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: