Osiedle Kowale

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-ES Deweloper

Ceny od: 5 724 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kowale dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.III.5
3
96,2 m²
2
550 648 zł5 724 zł/m²
A.III.6
3
96,2 m²
2
550 648 zł5 724 zł/m²
A.III.7
3
95,8 m²
2
548 359 zł5 724 zł/m²
A.III.14
3
73,8 m²
2
438 372 zł5 940 zł/m²
A.III.9
5
102,1 m²
2
617 501 zł6 048 zł/m²

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Osiedle Kowale zlokalizowanej w cichej i spokojnej dzielnicy na wschodzie Wrocławia.

Inwestycja Osiedle Kowale znajduje się na Kowalach, ul. Działdowska (5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Kowale jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kowale pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 74 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 5 724 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 74 do 96 m2 w cenie od 438 372 zł (4 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 102 m2 w cenie od 617 501 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-ES Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 74 do 102 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 438 372 do 617 501 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 724 do 6 048 zł.
Opis płatności:10 etapów płatności, każdy w wysokości 10% wartości inwestycji płatne po zrealizowaniu danego etapu budowy.
Warunki rezerwacji:podpisanie umowy rezerwacyjnej i wpłata 5 tys. zł zadatku. umowa rezerwacyjna obliguje od podpisania umowy deweloperskiej w przeciągu 14 dni od daty zawarcia umowy rezerwacyjnej.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kowale

Bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych, przystanku tramwajowego oraz autobusowego zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia. Oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego oraz wielogodzinnych podróży na obrzeża miasta. Szybka komunikacja tramwajowa, która jest zlokalizowana bezpośrednio przy inwestycji pozwala na dojazd do rynku w 20 min w godzinach szczytu. Dodatkowymi atutami lokalizacji naszej nowej inwestycji jest bliskie sąsiedztwo placówek edukacyjnych tj, szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek. W bliskiej odległości znajdują się również przychodnia zdrowia oraz urząd pocztowy.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kowale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Kowale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kowale znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kowale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kowale w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się WKK Sport Center, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.10.2018

Data aktualizacji: 03.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie