Zielone Zacisze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInergis

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w nowoczesnym domu, który oszczędza energię!Nowe osiedle „Zielone Zacisze” budowane zgodnie z WT 2021 r.W Częstochowie rozpoczęła się budowa II etapu nowego osiedla energooszczędnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.Inwestycja realizowana jest pośród zielonych terenów ulicy Jana Skrzetuskiego, a do jej budowy użyto materiały, spełniające wysokie standardy energetyczne oraz nowoczesne instalacje (między innymi zastosowano rekuperację, czyli odzysk ciepła), dzięki czemu Osiedle już dziś spełnia unijne regulacje i normy energetyczne przewidziane dopiero na 2021 rok.„Zielone Zacisze” to unikalny projekt dedykowany osobom poszukującym wysokiego standardu i jakości oraz niskiego kosztu użytkowania.Osiedle „Zielone Zacisze” wyróżnia się nowoczesną, estetyczną architekturą, przemyślaną zabudową, funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na swobodną aranżację powierzchni, spokojnym sąsiedztwem oraz ekologicznym charakterem, dzięki możliwości instalacji odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacje fotowoltaiczne /wykonany projekt/ czy instalacje solarne.Energooszczędny charakter budynków „Zielonego Zacisza” niesie za sobą nie tylko zalety ekonomiczne, ale także zapewnia przyjazny klimat panujący we wnętrzu mieszkań, poprzez stały dopływ świeżego powietrza i stabilnej temperatury.WSZYSTKIE NASZE DOMY POSIADAJĄ INSTALACJE REKUPERACJI (ODZYSK ENERGII), CO PRZEKŁADA SIĘ NA ZNACZNĄ OBNIŻKĘ KOSZTÓW OGRZEWANIA BUDYNKU. REKUPERACJA PRZY UŻYCIU WŁAŚCIWYCH FILTRÓW W REKUPERATORZE ZAPEWNIA CZYSTE, POZBAWIONE EWENTUALNEGO SMOGU POWIETRZE, W CAŁYM DOMU !!!Bryły budynków, mimo tego, że znajdują się w zabudowie szeregowej zostały zaprojektowane tak, aby ich mieszkańcy mogli cieszyć się jak największym komfortem przestrzeni osobistej. Każdy szeregowiec ma dodatkowo swoją ścianę oddzieloną dodatkowo od sąsiada wełną mineralną. Budynki na parterze posiadają niezwykle wygodne i duże patio, które z powodzeniem może zostać przekształcone w ogród zimowy lub dodatkowy pokój. Na piętrze zaś znajduje się kameralny taras.Nasze domy oferowane są w najbogatszym standardzie deweloperskim. Wszystkie instalacje są doprowadzone do ostatecznych punktów odbioru. Budynek przyłączony jest do prądu, gazu, wody, kanalizacji. Instalacja podłogowa jest w całości wykonana i w momencie odbioru grzeje. Kotłownia wyposażona jest z nowoczesny piec gazowy. Na ścianach są tynki gipsowe, na podłogach wylewki. Pozostaje właściwie tylko końcowa aranżacja wnętrz.Atutem „Zielonego Zacisza” są duże okna i drzwi tarasowe, które scalają dom z patio i ogrodem, który jak na budynek szeregowy jest wyjątkowo duży (działka 303 m2 w tym ogród z patio to 140 m2). Przestrzeń domu jest niezwykle doświetlona zapewniając dopływ mnóstwa naturalnego światła.Ogród zabaw zaprojektowany został z niezwykłą starannością i różnorodnością. Usytuowany jest na działce o powierzchni ok. 400 m2. Jest to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci jak i do wypoczynku osób dorosłych.

Inwestycja Zielone Zacisze znajduje się w Częstochowie, ul. Jana Skrzetuskiego 146 (4.9 km od centrum Częstochowy), jest realizowana przez dewelopera Inergis.

Inwestycja Zielone Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak, 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Zielone Zacisze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 148 do 179 metrów kwadratowych w cenie od 599 500 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inergis przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
• Brama garażowa: brama segmentowa z napędem • Droga ogólna z chodnikami – kostka brukowa • Wjazd do garażu i chodnik do domu – kostka brukowa • Ogrodzenie budynku – front – w części przęsła systemowe, tył ogrodzenie systemowe typu „Dawid” w kolorze zielonym • Wyprowadzenie wody do ogródka • Gniazdo zewnętrzne oraz oświetlenie zewnętrzne z frontu i oświetlenie patio • Droga dojazdowa - pas drogowy 10m - jezdnia 5,5m, szerokie pobocza. Możliwość parkowania przed jednym szeregowcem 4 samochodów oraz jednego w garażu.
Konstrukcja budynku
• Ławy fundamentowe: wylewane zbrojone. • Ściany fundamentowe: ściany z bloczków betonowych grubości 25 cm, zaizolowane przeciwwilgociowo, ocieplone płytą ze styropianu grubości 10 cm. • Strop między kondygnacyjny: żelbetowy wylewany monolityczny.
Dach
• Pokrycie dachu – blacha powlekana montowana na rąbek, płyta OSB, ocieplenie wełna mineralna gr. 30 cm • Obróbki blacharskie i orynnowanie: blacha powlekana w kolorze antracyt.
Elewacja
• Wykończenie elewacji – tynk silikonowy (Baumit) barwiony w masie z fragmentach elewacji okładzina płytami kamiennymi oraz imitacją drewna
Stolarka okienna
• Stolarka okienna (Krispol): PCV rozwieralno-uchylne (zewnątrz kolor wewnątrz biały) w tym dwa okna tarasowe przesuwne typu HST (bezprogowe).
Drzwi zewnętrzne
• Stolarka drzwiowa: drzwi wejściowe zewnętrzne firmy WIKĘD
Balkony
• Balustrady przy wszystkich oknach na piętrze i na tarasie szkło mleczne i stal nierdzewna.
Posadzka
• Posadzka parteru (na gruncie): chudy beton 10 cm, izolacja przeciwwilgociowa, ocieplenie styropianem grubości 20 cm, jastrych 5 cm. • Schody na piętro: żelbetowe wylewane monolityczne.
Ściany
• Ściany zewnętrzne: ściany z pustaków ceramicznych Wienerberger Porotherm Dryfix grubości 25 cm oraz 19 cm łączone cienką spoiną, minimalizującą ryzyko powstawania mostków termicznych i zwiększającą izolacyjność całej ściany; ocieplenie styropianem grafitowym o grubości 15 cm. • Ściany wewnętrzne nośne: ściany z pustaków ceramicznych Wienerberger Porotherm grubości 19 cm. • Ściany wewnętrzne działowe: ściany z pustaków ceramicznych Wienerberger Porotherm grubości 11,5 cm.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Zacisze

Dogodne położenie osiedla zapewnia ciszę i swobodę z dala od zgiełku życia miejskiego, jednocześnie zapewniając komfort wynikający z możliwości szybkiego dojazdu do centrum miasta, trwającego zaledwie 10 minut. Położenie osiedla „Zielone Zacisze” posiada również bardzo szybki i dogodny dojazd na Śląsk, do Katowic, czy na lotnisko.

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Data publikacji: 11.08.2020

Data aktualizacji: 13.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie