Nowy Czechów

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kameralna, oferowane bezpośrednio przez

Immobilia Polska

Lublin, ul. Kameralna 3

Nowy CzechówNowy Czechów

10 zdjęć

Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów
Nowy Czechów

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

198 - 224/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Lokale użytkowe w inwestycji (2)

Pokoje

Metraż

Przystanek Autobusowy - 86 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

54 placówki medyczne, 70 placówek edukacyjnych, 15 kawiarni i restauracji, 28 sklepów, 72 obiekty sportowe, 49 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 109 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

sieć miejska

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 198 do 224 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

transze

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Najnowsza inwestycja spółki Immobilia to 248 wyjątkowych i nowoczesnych apartamentów, zlokalizowanych w jedenastokondygnacyjnym budynku, w zielonej i cichej okolicy, doskonale skomunikowanej z całym miastem.

Nowy Czechów to standard, jakiego w Lublinie jeszcze nie było! Nade wszystko cenimy sobie jakość, stawiamy na zrównoważone budownictwo i proekologiczne rozwiązania dlatego nasz budynek będzie pierwszą inwestycją mieszkaniową w Lublinie, która uzyska certyfikat BREEAM.

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Nowy Czechów powstaje przy ul. Kameralnej 3 w Lublinie – o krok od centrum, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych – parku o pow. ponad 1 ha, który Spółka Immobilia będzie miała przyjemność zrewitalizować.

Nasza inwestycja wpisuje się w nurt tzw. osiedla „15 minutowego”, z bogatym zapleczem handlowo – usługowym. W okolicy znajdują się: uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy spożywcze, galerie handlowe, przychodnie lekarskie, przystanki autobusowe oraz tereny zielone. Do każdego z tych miejsc dostaniemy się w kilka minut spacerem. Nowy Czechów to efektywnie wykorzystana przestrzeń.

To osiedle kompletne i kompleksowe; to miejsce idealne do zamieszkania, gdzie wszystko co jest potrzebne, jest w zasięgu ręki, a wszystko to zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów

na dachu budynku spółka przewidziała zielone tarasy, a tuz przy inwestycji park, ze strefą odpoczynku i relaksu. Zaaranżowany od strony wschodniej inwestycji teren rekreacyjny, z bujną zielenią stworzy doskonałą oprawę dla całości osiedla.

Ekskluzywne tarasy na dachu inwestycji

z widokiem na panoramę miasta, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a znajdujące się na nich, tarasole i jacuzzi, przyczynią się do maksymalnego komfortu wypoczynku. Zielone tarasy to współczesny luksus.

Nowy Czechów to wielkomiejski charakter

stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum z całą jego energią, a możliwością wypoczynku i relaksu w otoczeniu natury.

Budynki zostaną dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

nowoczesny design, kaskadowa konstrukcja, ekologiczne rozwiązania to tylko nieliczne atuty inwestycji Nowy Czechów.

Elewacja zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi prestiżowego charakteru i ponadczasowego stylu.

Nowy Czechów to elegancko zaprojektowana przestrzeń

Wizytówką budynku będzie reprezentacyjne lobby z recepcją, a także wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem ekskluzywnych surowców.

W ramach realizacji inwestycji, spółka Immobilia przebuduje także drogę dojazdową – ul. Kameralną, wraz z oświetleniem, chodnikiem oraz nowymi miejscami parkingowymi.

Spółka zrewitalizuje także miejski teren zielony o powierzchni ponad 1ha. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie park ze starodrzewiem, nowymi, licznymi nasadzeniami i ścieżkami. Zadbamy także o małą architekturę w postaci nowoczesnych i eleganckich mebli miejskich. Będzie to wyjątkowa strefa, zachęcająca zarówno do aktywnego wypoczynku, jak i relaksu.

Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch etapach.

W inwestycji znajdą się lokale 1,2,3,4,5 pokojowe o pow. 32 -122 m2, dwa lokale usługowe oraz dwukondygnacyjny parking podziemny, wyposażony w stacje ładowania samochodów elektrycznych.

O projekt zadbała warszawska pracownia architektoniczna – Bień Architekci.

Inwestycja Nowy Czechów znajduje się w Lublinie, ul. Kameralna 3 (2.1 km od centrum Lublina), jest realizowana przez Immobilia Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 109 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Czechów w sprzedaży 2 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 198 do 224 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Immobilia Polska przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Czechów?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Czechów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 86 metrów od inwestycji Nowy Czechów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1323 - Orfeusz 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Czechów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Piotruś Pan w odległości 205 m, Niepubliczny Żłobek Kolorowe Rybki w odległości 250 m, Zespół Poradni nr 3 w Lublinie w odległości 263 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Czechów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyka Czechów w odległości 273 m, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w odległości 540 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 571 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Czechów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 404 m znajduje się Biedronka, w odległości 511 m znajduje się Żabka, w odległości 522 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Czechów w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się boisko / kort, w odległości 251 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.02.2024
Data aktualizacji: 06.03.2024
Immobilia Polska logo

Immobilia Polska

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: