Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 488 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Spokojna 8

3 zdjęcia

Spokojna 8
Spokojna 8
Spokojna 8

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • morze
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc): możliwość zakupu dodatkowego miejsca.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Spokojną 8 charakteryzuje 16 apartamentów wyposażonych dodatkowo w przestronne tarasy z widokiem na morze. Apartamenty o powierzchni od 31 m2 do 100m2 w układzie studia z kuchnią oraz osobną sypialnią. Na ostatnim piętrze znajduje się penthouse. W budynku znajduje się winda oraz garaż z przynależnymi miejscami postojowymi.

Elegancko wykończony budynek przy Spokojnej 8 jest idealnym wyborem dla osób poszukujących estetycznych i zaprojektowanych w rozsądny sposób przestrzeni.

Spokojna 8 została stworzona przez osoby, które od wielu lat działają na rynku nieruchomości i świetnie znają potrzeby klienta. Doświadczeni architekci, renomowany generalny wykonawca i profesjonalny zespół zarządzający projektem. Stawiamy na jakościowe rozwiązania i nie tolerujemy półśrodków – to dlatego budynek, który tworzymy, jest najwyżej jakości.

Jeśli planujesz zakup nowego apartamentu w celach inwestycyjnych, apartamenty na Spokojnej 8 to idealne rozwiązanie. Ulokuj swój kapitał i zainwestuj w swoją przyszłość, wybierając nowe mieszkanie w Międzyzdrojach.

Inwestycja Spokojna 8 znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Spokojna 8 (0.6 km od centrum Międzyzdrojów), jest realizowana przez Ideal Estate Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Spokojna 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ideal Estate Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Spokojna8 to luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone 150m od pięknej, piaszczystej plaży. Inwestycja znajduje się w willowej okolicy o niskiej zabudowie. Spacerem do centrum kurortu dojdziemy w niecałe 10 minut promenadą. Nasz apartamentowiec zlokalizowany jest w zachodniej części Międzyzdrojów. Dalej przez las można dostać się do Świnoujścia. Międzyzdroje są jedną z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości nad polskim morzem. Piękne położenie na wyspie Wolin pozwala łączyć różne formy aktywności a doskonałą komunikację zapewnia droga ekspresowa S3.

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Spokojna 8?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spokojna 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Spokojna 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Spokojna 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Spokojna 8 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 1 "Morskie Skar by" w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Spokojna 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Spokojna 8 w odległości 340 m znajduje się Fala Międzyzdroje, w odległości 350 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.07.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Międzyzdrojach

Oferty w Międzyzdrojach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: