Śrutowa 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 678 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Centreville(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Drobnera 12-14 (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Centreville
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 36 - 140 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Dom na Kurkowej(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Kurkowa 28-32 (1.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 550/m2
  Dom na Kurkowej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 36 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 13 ofert
  Dom Development S.A.
 • Młyn Maria(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Młyn Maria
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 29 - 117 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Mieszkania w przedsprzedaży już w cenie od 303 502 złŚrutowa 10 usytuowana jest w samym sercu historycznego Wrocławia, w otoczeniu nowych inwestycji oraz rewitalizowanych zabytkowych kamienic. Połączenie współczesności i historii nadaje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.Śrutowa 10 to nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z garażem podziemnym. W budynku znajdować się będzie 25 lokali mieszkalnych (o powierzchni od 22 mkw do 245 mkw) oraz 2 lokale usługowe. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony.Inwestycja tworzona jest z myślą o Klientach, którzy chcą generować maksymalne korzyści z zakupionego apartamentu. Pakiety mieszkań, w skład których wchodzić będzie 8 niezależnych apartamentów, pozwolą optymalnie wykorzystać nabytą przestrzeń. Takie rozmieszczenie pozwoli zaoszczędzić czas niezbędny do wykończenia lokali, jak również znalezienia przyszłych najemców. Usytuowanie w jednym miejscu da również swobodę oraz elastyczność w dysponowaniu lokalami.Stylowa elewacja sprawi, że budynek idealnie wpiszę się w pobliską przestrzeń miejską.Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom architektonicznym, zapewniającym duże możliwości aranżacyjne, inwestycja wyjdzie naprzeciw zróżnicowanym gustom naszych Klientów.Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Inwestycja Śrutowa 10 znajduje się na Nadodrzu, ul. Śrutowa 10 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Śrutowa 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śrutowa 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 31 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Śrutowa 10

Śrutowa 10 położona jest w samym sercu Wrocławia, co umożliwia szybką komunikację z każdą dzielnicą miasta. Kilka minut spacerem dzieli nas od wrocławskiego Rynku, Uniwersytetu czy też Galerii Handlowych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również Wyspa Słodowa, która będzie idealnym miejscem na weekendowy relaks i wypoczynek w ciszy i spokoju. Inwestycja usytuowana jest w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (m.in. tramwaje 6, 7, 23 i autobusy 128, 144, 240, 247, 406), co umożliwi mieszkańcom bezproblemowe przemieszczanie się do każdej dzielnicy Wrocławia i zapewni uczestnictwo w wielkomiejskim życiu.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śrutowa 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Śrutowa 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dubois.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śrutowa 10 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Dom Kultury Śródmieście w odległości 90 m, Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa w odległości 250 m, Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Maryi Panny Pośredniczki Łask w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śrutowa 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śrutowa 10 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.06.2019

Data aktualizacji: 23.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie