Księcia Witolda 46

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Księcia Witolda, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda 46

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 587 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Księcia Witolda 46

5 zdjęć

Księcia Witolda 46
Księcia Witolda 46
Księcia Witolda 46
Księcia Witolda 46

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 139 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV pięciokomorowe, jedno lub wielokolorowe, szklenie niskoemisyjne. Wyposażenie podstawowe: okucia, klamki, próg, itp. wg standardu producenta. Kwatery otwieralne wg oznaczeń na projekcie, co najmniej jedna część w danym pomieszczeniu z funkcją uchylania.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C, płytowe, pełne. W miejscach określonych w projekcie z wymaganą odpornością pożarową. Wyposażenie podstawowe: wizjer, dwa zamki patentowe, próg, klamka, itp. wg standardu producenta. Dodatkowe elementy od strony korytarza takie jak oznaczenie z numerem mieszkania, włącznik dzwonka wg projektu wnętrz.

Balkony

Nawierzchnia - płytki typu Dasag na podstawkach. Profile stalowe ocynkowane, malowane proszkowo; wypełnienie szkłem bezpiecznym lub metalowe. Przegrody stalowe z wypełnieniem szkłem bezpiecznym, z płyt kompozytowych lub linek stalowych pod pnącza.

Posadzka

Podłoże cementowe - pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej

Ściany

Ściany zewnętrzne -żelbetowe, silikatowe, pustak ceramiczny. Wykończenie od strony mieszkania tynkiem gipsowym, jednokrotnie malowane na biało. Ściany wewnętrzne - nośne, działowe Silikatowe, elementy żelbetowe wylewane, Ytong panel, porotherm. Ściany działowe oznaczone linią przerywaną pokazane w projekcie jako przykładowa aranżacja - do wykonania przez Klienta.

Sufity

Tynk gipsowy, jednokrotnie pomalowany na biało lub sufit podwieszany gk.

Parapety wewnętrzne

Granitowe pod oknami, okna balkonowe i portfenetry bez parapetu

Ogrzewanie

Grzejniki stalowe płytowe z wbudowaną wkładką zaworową i głowicą termostatyczną; w łazienkach grzejniki stalowe łazienkowe drabinkowe wyposażone w zawory termostatyczne. Instalacja w lokalu podposadzkowa lub prowadzona natynkowo. System rozprowadzenia CO trójnikowy.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wywiewna - wywie w miejscach określonych w projekcie (łazienki, kuchnie), nawiew poprzez nawiewniki okienne i/lub ścienne

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Wrocław już od wielu lat przyciąga nie tylko swoją tradycją i wyjątkową architekturą Starego Miasta, ale również dynamicznym rozwojem. W bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku powstaje inwestycja Księcia Witolda 46.

Na lewobrzeżu Odry, przy głównej ulicy Wyspy Mieszczańskiej – Księcia Witolda powstają dwie wieże nad brzegiem rzeki. Apartamenty otwarte na wodę z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Spełniając oczekiwania przyszłych klientów dedykujemy funkcjonalne apartamenty z przeszkleniami i dużymi tarasami, które będą przygotowane pod zagospodarowanie zielonych pnączy, co w przyszłości wzbogaci i urozmaici przestrzeń o zielone tarasy.

Błyszcząca elewacja, wykonana w nowoczesnej technologii, w połączeniu z zielonymi tarasami zapewni nowatorskie rozwiązania asymilujące z sąsiedztwem rzeki Odry.

Apartamentowce to dwa budynki XI-kondygnacyjne, w których znajdować się będzie łącznie 139 komfortowych i rozkładowych mieszkań ( budynek D – 74 mieszkania , budynek E – 65 mieszkań) w metrażu od 22,00 mkw do 202 mkw z lokalami usługowymi na parterze. Duże przeszklenia, oraz rozległe tarasy i balkony będą gwarancją wyjątkowych widoków na panoramę miasta. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze usytuowana będzie ochrona, a każda kondygnacja będzie zabezpieczona kontrolą dostępu.

Sklepy, klimatyczne kawiarenki zlokalizowane na parterze będą miejscem spotkań i wytchnienia dla przyszłych mieszkańców. O Nowy wizerunek ulicy Księcia Witolda zadba również planowana promenada od mostu Sikorskiego do mostu Pomorskiego.

Na terenie inwestycji powstaną miejsca spotkań, których celem będzie stworzenie kreatywnej przestrzeni dla mieszkańców. Do dyspozycji przyszłych właścicieli zostaną oddane wyposażone pomieszczania, w których zorganizować będzie można przyjęcia, spotkania lub spędzić czas oglądając mecz wspólnie ze znajomymi.

Inwestycja Księcia Witolda 46 znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda 46 (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Księcia Witolda 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Księcia Witolda 46 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

O prestiżu inwestycji świadczy m.in. sąsiedztwo Rynku wrocławskiego, Akademii Muzycznej, czy Wrocławskiego Teatru Współczesnego im. Edmunda Wiercińskiego. Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego przy placu Jana Pawła II umożliwia korzystanie z dużej ilości ścieżek pieszo-rowerowych zlokalizowanych wzdłuż fosy miejskiej oraz koryta Odry. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z portem lotniczym im. Mikołaja Kopernika oraz z Dworcem Głównym.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Księcia Witolda 46?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Księcia Witolda 46 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1187 metrów od inwestycji Księcia Witolda 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Księcia Witolda 46 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Księcia Witolda 46 znajduje się 106 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Fizyki i Astronomii w odległości 222 m, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w odległości 262 m, Instytut Nauk Geologicznych w odległości 287 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Księcia Witolda 46 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 74 m, Old Town Clinic w odległości 253 m, Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 276 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Księcia Witolda 46 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 111 m znajduje się Żabka, w odległości 115 m znajduje się Blumiś, w odległości 187 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Księcia Witolda 46 w odległości 272 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 483 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.03.2020
Data aktualizacji: 10.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: