Miłosna Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mazowiecka, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wesoła, Stara Miłosna, ul. Mazowiecka 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Miłosna Park

4 zdjęcia

Miłosna Park
Miłosna Park
Miłosna Park
Miłosna Park

Opis Inwestycji

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji Miłosna Park w Warszawie, dzielnica Wesoła, przy głównej ulicy – Trakt Brzeski 41 (bardzo duży ruch samochodowy- droga wlotowa od strony Siedlec którą przejeżdża 40000 samochodów na dobę). Bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking dla klientów lokali usługowych.

W pobliżu znajdują się przystanki 7 linii autobusowych oraz stacja benzynowa Orlen bezpośrednio sąsiadująca z naszą inwestycją.

Każdy samochód wyjeżdżający ze stacji Orlen przejeżdża przed oferowanym lokalem usługowym. Dodatkowo za lokalami usługowymi znajduje się osiedle Miłosna Park w którym znajduje się 117 mieszkań.

Dostępny lokal ma powierzchnię 94 mkw i jest w stanie deweloperskim.

Witryny od strony Traktu Brzeskiego, wysokość w lokalu wynosi 360 cm.

Podana cena jest ceną netto.

Inwestycja Miłosna Park znajduje się w Starej Miłosnej, ul. Mazowiecka 20 (14.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Miłosna Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Miłosna Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

Okna PCV.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Wesoła przy ul. Mazowieckiej 20.

Wesoła to wysunięta na wschód dzielnica Warszawy, zajmująca obszar o powierzchni ok. 23 km2. Aż 2/3 tego terenu to malownicze przestrzenie naturalnego krajobrazu: sosnowe lasy, pagórkowate wzniesienia i liczne zbiorniki wodne, które nadają miejscu charakter spokojnej, zielonej enklawy. Przy ulicach przypominających niekiedy leśne aleje usytuowane są niskie budynki: wille oraz domy jedno- i wielorodzinne, które nie tworzą dużych skupisk, toteż dzielnica nie jest zatłoczona i zachowuje swoisty, leśny mikroklimat. Gęściejsza, lecz konsekwentnie niska zabudowa handlowo-usługowa występuje natomiast na Osiedlu Zielona. Wesoła uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych rejonów stolicy, a walory przyrodnicze okolic zachęcają do sportu i rekreacji, toteż nie brakuje tutaj: ścieżek rowerowych, kortów tenisowych czy terenów do jazdy konnej. Z dzielnicy do centrum można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej, a ważną arterią wiodącą poza wschodnią granicę miasta jest Trakt Brzeski.

Komunikacja

Z Wesołej do Śródmieścia kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich, natomiast dojazd na stacje kolejowe umożliwia komunikacja autobusowa. Trakt Brzeski jest arterią, która prowadzi poza wschodnią granicę miasta, zaś inne ważne ulice to: Jana Pawła II, I Praskiego Pułku i Wspólna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miłosna Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miłosna Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Miłosna Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Raczkiewicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miłosna Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miłosna Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 434 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 173 w odległości 380 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miłosna Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Lidl, w odległości 400 m znajduje się Fresh.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miłosna Park w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 680 m znajduje się Stowarzyszenie Szwadron Jazdy RP.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: