Wichrowe Park

20 zdjęć

Wichrowe Park
Wichrowe Park
Wichrowe Park
Wichrowe Park

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wichrowe Park dostępne są 2 oferty

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc) : Garaż w bryle budynku.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 2 domy bliźniaki.

Powierzchnie domów:

120 m².

Powierzchnie działek:

od 387 do 453 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

wg harmonogramu składającego się z 8 etapów.

Warunki rezerwacji:

rezerwacja na 7 dni = 10 000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wichrowe Park to osiedle sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które powstanie wkrótce przy ulicy Wichrowe Wzgórza, na osiedlu Mileszki w Łodzi.

Jeśli jesteście rodziną z dziećmi, u nas z pewnością znajdziecie to, czego szukacie – to głównie do Was kierujemy naszą ofertę.

Każdy z budynków posiada łącznie 144 m2 powierzchni, z uwzględnieniem garażu oraz poddasza. Działki przynależne do domów mają od 387 do 453 m2, w zależności od ich położenia na mapie osiedla. Szczegóły na kartach poszczególnych lokali, które załączamy w dalszej części opisu.

Prace rozpoczną się we wrześniu 2021 roku i potrwają do 31 grudnia 2022 roku

#hołm

Przy Belgijskiej Alei nasz autorski projekt domu w zabudowie bliźniaczej o nazwie #hołm, spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem wśród Klientów. Podobno “zwycięskiego składu się nie zmienia”, więc postanowiliśmy nie wymyślać koła na nowo, tylko postawić na sprawdzony produkt. Model biznesowy, który z powodzeniem stosowaliśmy przy wykończeniach mieszkań, chcemy przenieść na budownictwo i oprzeć go na powtarzalności. Poprzednio były zatem niemal identyczne wnętrza (zielone ściany, czarne meble, płytki w kolorze betonu), teraz będziemy stawiać w całej Łodzi jak najwięcej takich samych domów.

Jakie są plusy takiego rozwiązania dla Klientów? Głównie to, że nie kupujecie przysłowiowego “kota w worku”. Jeśli interesuje Was konkretna lokalizacja, zapraszamy na plac budowy poprzedniego osiedla i zwiedzacie w środku gotowy, istniejący dom. Nam zdecydowanie ukróci to proces projektowania i uzyskiwania pozwoleń na budowę, zaś podwykonawcom pozwoli zautomatyzować prace budowlane, dzięki powtarzającym się schematom.

Przy projektowaniu Wichrowe Park dopracowaliśmy naszą recepturę i wprowadziliśmy kilka drobnych zmian, m.in. ukryliśmy kominy wentylacyjne w ścianach, powiększyliśmy łazienkę oraz wstawiliśmy w niej większe okno, a na elewacji pojawi się cegiełka zamiast imitacji drewna na detalach. Efekty możecie zobaczyć na wizualizacjach poniżej.

ŚRODKOWY CZY SKRAJNY?

W ofercie posiadamy sześć identycznych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni łącznej 144 m2, na działkach od 387 do 453 m2. Na dole budynku mieści się salon z wyjściem na ogród, przedsionek, oddzielna kuchnia, WC, garaż oraz komunikacja ze schodami prowadzącymi na piętro. Na górze do dyspozycji aż 4 pokoje, duża łazienka oraz wejście na strych, na którym możecie stworzyć dodatkowe biuro do pracy, domową siłownię lub pokój zabaw dla najmłodszych. Działki dwóch domów skrajnych (A oraz F) mają powierzchnię, odpowiednio: 445 i 453 m2, zaś środkowych (B, C, D oraz E) po 387 m2.

DLA ZAPRACOWANYCH

Jeśli nie macie czasu lub chęci, by zajmować się żmudnym procesem wykończenia wnętrza, służymy pomocą. Jak zapewne wiecie, nasze portfolio to ponad 130 lokali wykończonych “pod klucz” na przestrzeni ostatnich 7 lat. Dlatego właśnie, bez problemu wykonamy dla Was gładzie, położymy płytki i stworzymy wymarzone meble kuchenne pod wymiar. Na załączonych wizualizacjach pokazaliśmy jak może wyglądać przykładowa aranżacja domu, gdybyśmy projektowali je sami. Jeśli nie lubisz zielonych ścian i czarnych mebli to nie martw się – jesteśmy w stanie wcielić w życie niemal każdy Twój pomysł.

Inwestycja Wichrowe Park znajduje się na Mileszkach, ul. Wichrowe Wzgórza null (10.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Hołm.

Inwestycja Wichrowe Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wichrowe Park w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni 120 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Hołm przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (6 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Cisza, spokój i mnóstwo terenów zielonych, a zarazem bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, czy szkół – tak w skrócie można opisać położenie naszej inwestycji. Jeśli martwicie się, czy zakup domu na obrzeżach miasta to dobry pomysł, możecie być spokojni – w zasięgu 10 minut podróży samochodem zrobicie wszystkie potrzebne zakupy (Galeria Hetmańska, Galeria Andrespol, markety, bazarek), podwieziecie dzieciaki do żłobka (Radosny Krasnal lub Akademia Maluszka), przedszkola (Miejskie nr 4 lub 229) oraz szkoły (Podstawowa nr 204 lub 12). Pracujecie w dowolnym punkcie Łodzi? W 5 minut wskakujecie na trasę WZ i jedziecie prostą drogą aż do Retkinii. Wyjazdy służbowe do Warszawy, Wrocławia lub Gdańska? Bardzo blisko do wjazdu na autostradę A1 i kilka stacji kolejowych, obsługujących szybkie pociągi (do stolicy w niespełna 60 minut). Jeśli dzieciaki będą poruszać się komunikacją miejską to też żaden problem. Niespełna minutę od domu znajduje się przystanek autobusowy Malownicza-Rataja, skąd dojadą do właściwie każdego punktu na mapie miasta.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wichrowe Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wichrowe Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wichrowe Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malownicza - Rataja.

Data publikacji: 14.09.2021
Data aktualizacji: 01.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Mileszkach

Oferty na Mileszkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: