Cztery Wiersze

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Gajcego, oferowane bezpośrednio przez Hołm

Łódź, Widzew, Andrzejów, ul. Gajcego 69

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Cztery Wiersze

12 zdjęć

Cztery Wiersze
Cztery Wiersze
Cztery Wiersze
Cztery Wiersze

Najbliższe inwestycje

 • Wichrowe Park
  od: 5 814 zł/m2

  Wichrowe Park

  Hołm

  Dom Mileszki, Widzew, Łódź
  ul. Wichrowe Wzgórza
  10.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 120 m2
  • Domów: 6
  • Pokoje: 5
 • Twins Garden - Domy Czajewskiego

  Twins Garden - Domy Czajewskiego

  Hocan Estate

  Dom Andrzejów, Widzew, Łódź
  ul. Czajewskiego 9
  12.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 125 m2
  • Domów: 3
  • Pokoje: 4-6

Opis Inwestycji

Apartamenty Cztery Wiersze to kameralna inwestycja deweloperska, którą budujemy dla Was przy skrzyżowaniu ulic Gajcego i Szelburg-Zarembiny, na łódzkim osiedlu Andrzejów.

Składa się z zaledwie czterech lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej – najmniejszy ma 84 m2, a największy 97,5 m2. Do każdego mieszkania przynależy garaż, ogródek oraz balkon.

Inwestycję rozpoczęliśmy w marcu 2021 roku i zakończymy wiosną 2022 roku.

Apartamenty Cztery Wiersze to nie gotowiec z katalogu – budynki zostały zaprojektowane od zera przez bardzo doświadczone biuro Grupa Pro Architektura, mające w portfolio wiele realizacji na terenie całego kraju, w tym kilka osiedli i apartamentowców w Łodzi.

Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Oznacza to wykonanie przez nas prac związanych m.in. z montażem okien, drzwi wejściowych i bramy garażowej, przygotowaniem posadzek, rozprowadzeniem instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej oraz grzewczej wraz z podłączeniem pieca dwufunkcyjnego, wylaniem schodów pomiędzy kondygnacjami, a także tynkowaniem sufitów i ścian.

Zagospodarowany zostanie również teren wokół osiedla – położymy kostkę brukową, zamontujemy ogrodzenie między ogrodami oraz wykonamy podstawowe nasadzenia zieleni.

Nasza propozycja to cztery apartamenty w zabudowie szeregowej, każdy z własnym garażem, niezależnym ogrodem oraz miejscem postojowym zewnętrznym.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, WC, przedsionek, przedpokój z wejściem na górę oraz garaż. Na piętrze sypialnia oraz dwa pokoje, korytarz i łazienka/WC. Wielkość poszczególnych pomieszczeń zależna jest od metrażu całego domu.

Ogródki przynależne do mieszkań mają powierzchnie od 30 m2 do 180 m2, w zależności od ich położenia na mapie inwestycji.

Działka wspólna na froncie budynku z miejscami postojowymi: 229,12 m2.

Zapraszamy do zapoznania się z kartami poszczególnych lokali, na których znajdują się informacje o metrażu, rozkładzie pomieszczeń oraz wielkości ogrodu każdego z nich.

Istnieje możliwość nabycia domu w standardzie “pod klucz”.

Inwestycja Cztery Wiersze znajduje się na Andrzejowie, ul. Gajcego 69 (11.4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Hołm.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Cztery Wiersze nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hołm przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wschodnia część Łodzi to obecnie najszybciej rozwijająca się, tzw. “sypialnia miasta”. Mamy tu wszystkie media z sieci miejskiej, asfaltową drogę, chodnik z kostki brukowej, przystanki komunikacji miejskiej, a najbliższy sklep spożywczy znajduje się w odległości kilku minut pieszo. Dzięki położeniu w pobliżu trasy WZ, dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie 20 minut. W pobliżu znajduje się stacja przesiadkowa pociągów ekspresowych oraz wjazd na autostradę A1 (do centrum Warszawy dotrzeć można w niespełna 60 minut). W zasięgu ręki również kilka przedszkoli, żłobki, szkoła podstawowa, stacja benzynowa oraz supermarkety, czy bazarek.

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cztery Wiersze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cztery Wiersze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Cztery Wiersze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gajcego - Szelburg-Zarembiny.

Data publikacji: 30.06.2021
Data aktualizacji: 10.08.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: