Avia - II etap

Mieszkania na sprzedaż ul. Horodelska, oferowane bezpośrednio przez Grupa Moderator

Bydgoszcz, ul. Horodelska
Ceny od: 8 300 zł brutto/m2
Avia - II etap

4 zdjęcia

Avia - II etap
Avia - II etap
Avia - II etap
Avia - II etap

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Avia - II etap dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Avia - II etap logo

Nowe mieszkania na osiedlu Avia przy ulicy Horodelskiej w Bydgoszczy, spodobały się klientom Grupy Moderator tak bardzo, że inwestor przystępuje do budowy kolejnego etapu.

Osiedle Avia to 4 kameralne, dwupiętrowe budynki, położone na zagospodarowanym zielenią, komfortowym i ogrodzonym terenie.

BUDYNEK C to 72 mieszkania, które odpowiadają na potrzeby rynku. Funkcjonalne układy i metraże. Przestronne kawalerki, kompaktowe mieszkania dwupokojowe i dedykowane rodzinom duże mieszkania trzy i czteropokojowe.

Specjalna oferta dla inwestorów. Dwupak, czyli dwie kompaktowe kawalerki w jednym mieszkaniu, w naprawdę dobrej cenie.

Dla komfortu mieszkańców, w budynkach zainstalowana zostanie winda i trzyszybowe okna, a własna kotłownia gazowa pozwoli na optymalizację ogrzewania. Rowerownia, mała architektura i bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci, to dodatkowe atuty osiedla.

Avia to klasyczna stylistyka, nowoczesne materiały, starannie wykończone części wspólne i detale, które nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru. Jasna elewacja i elegancka kolorystyka klatek schodowych, starannie dopasowane, stylowe oświetlenie, duże przeszklenia oraz wysokiej jakości materiały budowalne to cechy wyróżniające kolejny budynek Grupy Moderator na osiedlu Avia.

Grupa Moderator oferuje swoim Klientom specjalny Program Partnerski, który gwarantuje korzystne zniżki i rabaty u naszych Partnerów: architektów, projektantów, salonów z materiałami do wykończenia wnętrz i meblami.

Korzystając z naszej oferty można zaoszczędzić nawet do 25%. Moderator przyjmuje także mieszkania, domy i działki w rozliczeniu. Dostępna jest bezpłatna pomoc konsultanta finansowego oraz prawnika.

Inwestycja Avia - II etap znajduje się w Bydgoszczy, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Grupa Moderator.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Avia - II etap w sprzedaży 4 nowe mieszkania o powierzchni od 54 do 68 metrów kwadratowych, w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 63 m2 (3 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Moderator przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich Przynależą do miejsc garażowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 268 do 282 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (6): Przynależą do miejsc garażowych
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (53 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 54 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 7 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej oraz domów jednorodzinnych to gwarancja spokoju i prywatności. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewni dogodny dojazd do centrum miasta i oszczędność czasu, a pobliskie sklepy i punkty usługowe pozwolą na szybie i wygodne zrobienie zakupów.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Avia - II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avia - II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Avia - II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Inowrocławskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Avia - II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avia - II etap znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Specjalna w odległości 350 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1 w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avia - II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Mila, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avia - II etap w odległości 300, 350 i 480 m. znajdują się Boiska.

Data publikacji: 15.10.2020
Data aktualizacji: 25.05.2022
Avia - II etap logo

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Focha 12 85-070 Bydgoszcz

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: