Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Avia D

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania z ogródkami i tarasami

Mieszkania na sprzedaż ul. Horodelska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Moderator

Bydgoszcz, ul. Horodelska

Avia DAvia D

8 zdjęć

Avia D
Avia D
Avia D
Avia D
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

28 - 84/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 870 m

Przystanek Autobusowy - 187 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 25 placówek edukacyjnych, 11 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 24 obiekty sportowe, 41 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 31 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe mieszkania na osiedlu Avia przy ulicy Horodelskiej w Bydgoszczy, spodobały się klientom Grupy Moderator tak bardzo, że inwestor przystępuje do budowy kolejnego etapu.

Osiedle Avia to 4 kameralne, dwupiętrowe budynki, położone na zagospodarowanym zielenią, komfortowym i ogrodzonym terenie.

Dla komfortu mieszkańców, w budynkach zainstalowana zostanie winda i trzyszybowe okna, a własna kotłownia gazowa pozwoli na optymalizację ogrzewania. Rowerownia, mała architektura i bogato wyposażony plac zabaw dla dzieci, to dodatkowe atuty osiedla.

Avia to klasyczna stylistyka, nowoczesne materiały, starannie wykończone części wspólne i detale, które nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru. Jasna elewacja i elegancka kolorystyka klatek schodowych, starannie dopasowane, stylowe oświetlenie, duże przeszklenia oraz wysokiej jakości materiały budowalne to cechy wyróżniające kolejny budynek Grupy Moderator na osiedlu Avia.

Grupa Moderator oferuje swoim Klientom specjalny Program Partnerski, który gwarantuje korzystne zniżki i rabaty u naszych Partnerów: architektów, projektantów, salonów z materiałami do wykończenia wnętrz i meblami.

Korzystając z naszej oferty można zaoszczędzić nawet do 25%. Moderator przyjmuje także mieszkania, domy i działki w rozliczeniu. Dostępna jest bezpłatna pomoc konsultanta finansowego oraz prawnika.

Inwestycja Avia D znajduje się w Bydgoszczy, ul. Horodelska (2 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Grupa Moderator.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Avia D w sprzedaży jest 31 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 84 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Moderator przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Avia D?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avia D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 187 metrów od inwestycji Avia D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Inowrocławskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Avia D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avia D znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Miejski nr 18 Biedroneczka w odległości 263 m, żłobek w odległości 288 m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 30 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Avia D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna "REH-MED" w odległości 415 m, Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna w odległości 447 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 515 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avia D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Bakoma, w odległości 527 m znajduje się Biedronka, w odległości 581 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avia D w odległości 331 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się boisko / kort, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.11.2023
Data aktualizacji: 08.05.2024
Grupa Moderator logo

Grupa Moderator

Adres biura sprzedaży:

ul. Focha 12, 85-070 Bydgoszcz

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023