Avia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Horodelska, oferowane bezpośrednio przez Grupa Moderator

Bydgoszcz, ul. Horodelska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1763 oferty w najbliższej okolicy!

Avia

11 zdjęć

Avia
Avia
Avia
Avia

Najbliższe inwestycje

 • Avia - II etap
  od: 6 500 zł/m2

  Avia - II etap

  Grupa Moderator

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Horodelska
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 54-80 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 3-4
 • Leszczyńskiego 53b
  od: 6 472 zł/m2

  Leszczyńskiego 53b

  P.W. PUBR Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Leszczyńskiego 53b
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 59-61 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 2
 • Leszczyńskiego 53a
  od: 6 200 zł/m2

  Leszczyńskiego 53a

  P.W. PUBR Sp. z o.o.

  Mieszkanie Bydgoszcz
  ul. Leszczyńskiego 53a
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 48-102 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-4

Opis Inwestycji

Grupa Moderator prezentuje nowość w ofercie. Osiedle Avia przy ulicy Horodelskiej w Bydgoszczy to 4 kameralne, nowoczesne budynki, położone na terenie zagospodarowanego i przyjaznego osiedla.

Inwestycję zaplanowano w 2 etapach. Pierwsze powstaną budynki A i B, połączone podziemną halą garażową. Avia to 80 mieszkań w zróżnicowanych metrażach, od 26 do 89 m2.

FUNKCJONALNA PRZESTRZEŃ

Dla komfortu mieszkańców, w budynkach zainstalowana zostanie winda i trzyszybowe okna, a wszystkie mieszkania będą miały duże balkony. Ogrzewanie centralne, plac zabaw, miejsca postojowe dla rowerów, to dodatkowe atuty osiedla.

KORZYSTNA LOKALIZACJA

Sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej oraz domów jednorodzinnych to gwarancja spokoju i prywatności. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewni dogodny dojazd do centrum miasta i oszczędność czasu.

WYJĄTKOWY CHARAKTER

Avia to klasyczna stylistyka, nowoczesne materiały, starannie wykończone części wspólne i detale, które nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru. Jasna elewacja i stonowana kolorystyka klatek schodowych, starannie dobrane oświetlenie i przeszklenia - to cechy nowej inwestycji Moderatora.

SKORZYSTAJ Z NASZEJ POMOCY

Nasi doradcy pomogą nowym właścicielom zaplanować przestrzeń w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadał indywidulanym potrzebom, a nasi Partnerzy zapewnią wysokie rabaty na projektowanie, usługi i materiały.

Grupa Moderator przyjmuje nieruchomości w rozliczeniu. Polecamy.

Inwestycja Avia znajduje się w Bydgoszczy, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Grupa Moderator.

Inwestycja Avia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Avia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Moderator przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 282 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Avia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Avia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Avia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Inowrocławskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Avia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Avia znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Specjalna w odległości 360 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Avia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna "REH-MED" w odległości 420 m, Szpital w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Avia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Mila, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Avia w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.03.2019
Data aktualizacji: 07.04.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: