Domy w Zbydniowicach

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zbydniowicka, oferowane bezpośrednio przez Grupa Instalbud

Kraków, Swoszowice, ul. Zbydniowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Domy w Zbydniowicach

8 zdjęć

Domy w Zbydniowicach
Domy w Zbydniowicach
Domy w Zbydniowicach
Domy w Zbydniowicach

Opis Inwestycji

Aby w pełni usatysfakcjonować naszych klientów mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Krakowa na ulicę Zbydniowicką.  Malowniczy teren inwestycji sąsiaduje z Doliną Ochrony Wilgi. Teren jest objęty administracją miasta Krakowa . Posiada bardzo dobrą komunikacją miejską (przystanek MPK w bezpośrednim sąsiedztwie) i łączy w sobie wszystkie zalety mieszkania w aglomeracji.  W kilka minut można dotrzeć  do obwodnicy Krakowa oraz  do Wieliczki oddalonej o 9 km. Wszystko to czyni z naszej inwestycji jedną z najbardziej korzystnych na rynku pod względem usytuowania.

Inwestycja Domy w Zbydniowicach znajduje się w Swoszowicach , ul. Zbydniowicka (10.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Instalbud.

Inwestycja Domy w Zbydniowicach została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy w Zbydniowicach nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Instalbud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Zbydniowicach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Domy w Zbydniowicach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbydniowice Szkoła.

Data publikacji: 25.06.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: