StayInn Apartments

Condohotel

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa CTE

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 714 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kamienice Księcia Witolda(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda 42, 44 (1.4 km od centrum Wrocławia)
  Kamienice Księcia Witolda
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 40 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  P.B.K. Castellum Sp. z o.o.
 • Kępa Mieszczańska(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego (1.7 km od centrum Wrocławia)
  Kępa Mieszczańska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 25 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.
 • Atmo(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Dmowskiego 13 (1.7 km od centrum Wrocławia)
  Atmo
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 106
  Powierzchnia: 41 - 141 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Eiffage Immobilier Polska

Opis Inwestycji

StayInn Apartments TM to wysokiej klasy obiekt oferujący usługi i infrastrukturę charakterystyczną dla komfortowego hotelu, w którym każdy może nabyć na własność swój apartament inwestycyjny. To wyjątkowy produkt łączący w sobie atrakcyjną formę inwestowania środków finansowych z własnością nieruchomości. Operator naszego obiektu swoim doświadczeniem, zapleczem i podejściem biznesowym zapewnia atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji.Kupując apartament w StayInn Apartments TM możesz czerpać stabilne przychody bez konieczności angażowania się w poszukiwanie najemców.To znacznie mniej uciążliwa i absorbująca forma inwestowania w nieruchomości niż zakup popularnego mieszkania. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji i rozwijającemu się otoczeniu możesz liczyć na stałe przychody z najmu jak również na wzrost wartości Twojej nieruchomości!

Inwestycja StayInn Apartments znajduje się na Szczepinie, ul. Sikorskiego 34 (1.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Grupa CTE.

Inwestycja StayInn Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 100 nowych apartamentów. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji StayInn Apartments pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 16 do 37 metrów kwadratowych w cenie od 11 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa CTE przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 100 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Condohotel

Lokalizacja inwestycji StayInn Apartments

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji StayInn Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji StayInn Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Solidarności.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji StayInn Apartments znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa "Optimum" w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 14 w odległości 170 m, Plus - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji StayInn Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endo-Med w odległości 190 m, Przychodnia Ziemo-Vita w odległości 370 m, NZOZ Starmed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji StayInn Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Przystanek, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji StayInn Apartments w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2019

Data aktualizacji: 26.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie