StayInn Apartments

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Sikorskiego, oferowane bezpośrednio przez

Grupa CTE

Wrocław, Stare Miasto, Szczepin, ul. Sikorskiego 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 536 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

StayInn Apartments

8 zdjęć

StayInn Apartments
StayInn Apartments
StayInn Apartments
StayInn Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 100 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

StayInn Apartments TM to wysokiej klasy obiekt oferujący usługi i infrastrukturę charakterystyczną dla komfortowego hotelu, w którym każdy może nabyć na własność swój apartament inwestycyjny. To wyjątkowy produkt łączący w sobie atrakcyjną formę inwestowania środków finansowych z własnością nieruchomości. Operator naszego obiektu swoim doświadczeniem, zapleczem i podejściem biznesowym zapewnia atrakcyjną stopę zwrotu z inwestycji.

Kupując apartament w StayInn Apartments TM możesz czerpać stabilne przychody bez konieczności angażowania się w poszukiwanie najemców.

To znacznie mniej uciążliwa i absorbująca forma inwestowania w nieruchomości niż zakup popularnego mieszkania. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji i rozwijającemu się otoczeniu możesz liczyć na stałe przychody z najmu jak również na wzrost wartości Twojej nieruchomości!

Inwestycja StayInn Apartments znajduje się na Szczepinie, ul. Sikorskiego 34 (1.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Grupa CTE.

Inwestycja StayInn Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji StayInn Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa CTE przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (15 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji StayInn Apartments?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji StayInn Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 951 metrów od inwestycji StayInn Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji StayInn Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji StayInn Apartments znajdują się 84 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa Optimum w odległości 16 m, szkoła w odległości 54 m, szkoła w odległości 134 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji StayInn Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Endo-Med w odległości 190 m, duo-med w odległości 236 m, NZOZ Perfect-Dent w odległości 365 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji StayInn Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 187 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Przystanek, w odległości 252 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji StayInn Apartments w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 195 m znajduje się boisko / kort, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.11.2019
Data aktualizacji: 25.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: