Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 32,01 m² - numer U5

4.16% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska

Alchemik74 - lokale użytkowe

11 zdjęć

Alchemik74 - lokale użytkowe

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

32,01 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

281 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

U5

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, klimatyzacja, winda, rowerownia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Tramwajowy - 160 m

Przystanek Autobusowy - 140 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 kawiarni i restauracji, 9 obiektów sportowych, 3 place zabaw, 11 placówek edukacyjnych, 1 sklep

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 32 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Alchemik74 - lokale użytkowe na Podgórzu, ul. Kalwaryjska (2.9 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa Arkada.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 13 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 13 ofert o powierzchni od 31 do 199 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Alchemik74 - lokale użytkowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu U5 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 281 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Arkada przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Kameralny budynek

13 mieszkań w inwestycji

Stare Podgórze to miejsce pełne niezwykłej atmosfery rozsławione na wieki przez mistrza Jana Twardowskiego i jego szkołę magów. Nad tą wyjątkową dzielnicą od zawsze unosił się duch tajemniczości. Dziś ta malownicza część Krakowa swoją dawną magię, opartą na zaklęciach i miksturach, wzbogaca o nową – niezwykłą atmosferę rozwijającej się

i coraz modniejszej dzielnicy naszego pięknego miasta. Tu właśnie powstaje ALCHEMIK, miejsce, z którym możesz związać swoją przyszłość.

Projektowany budynek będzie składał się z dwóch części zróżnicowanych pod katem wysokości, połączonych ze sobą garażem podziemnym oraz parterem z częścią usługową. Frontowa bryła budynku zaplanowana została pod lokale użytkowe oraz jeden apartament mieszkalny z widokowym tarasem na ostatnim piętrze. Druga, niższa bryła budynku wkomponowana subtelnie w część dziedzińca tworzyć będzie niższą, czterokondygnacyjną partię budynku. Przeznaczona zostanie pod 12 lokali mieszkalnych

o zróżnicowanym metrażu od 25 m2 do 148 m2. Budynek wyposażono w dwie niezależne klatki schodowe, cichobieżne windy oraz garaż podziemny. Wejście do budynku oraz wjazd do garażu będzie odbywał się z ulicy Kalwaryjskiej.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Alchemik74 - lokale użytkowe, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 11 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 07.03.2023

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu

Oferty na Podgórzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: