ul. Malarska 12 Łomianki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGregory Home

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Łąkowa(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki, ul. Łąkowa 8 (0.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 423/m2
  Apartamenty Łąkowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 121 - 123 m2
  Liczba pokoi: 4
  MDG Invest
 • Osiedle Park Chopina(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Osiedle Park Chopina
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud
 • Wierzbowy Zakątek(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Wierzbowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 52 - 98 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  BUD-RIM Development

Opis Inwestycji

Jedna z niewielu inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest centrum Łomianek. Budynek jednorodzinny dwulokalowy wykonany w technologii tradycyjnej. Stolarka okienna drewniana.Dach pokryty dachówką cermiczną. Posesja ogrodzona. Lokale w stanie deweloperskim. Budynek będzie oddany do użytkowania przed przeniesieniem własności. Wszystkie media z sieci miejskich!

Inwestycja ul. Malarska 12 Łomianki znajduje się w Łomiankach, ul. Malarska 12 (1.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Gregory Home.

Inwestycja ul. Malarska 12 Łomianki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gregory Home nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łomianki-Szkoła 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w odległości 160 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Łomiankach w odległości 160 m, kidi-mini w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Royal Med w odległości 220 m, Klinika/Przychodnia w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Bazar Lomianki, w odległości 380 m znajduje się Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Malarska 12 Łomianki w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Nastula Łomianki.

Data publikacji: 19.09.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie