Przy Młynie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 3-go Maja, oferowane bezpośrednio przez Green House Development

Błonie, ul. 3-go Maja 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 124 oferty w najbliższej okolicy!

Przy Młynie

6 zdjęć

Przy Młynie
Przy Młynie
Przy Młynie
Przy Młynie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja zakończona. Pozwolenie na użytkowanie.

Mamy do zaproponowania Państwu atrakcyjne mieszkania w samym sercu Błonia – zaledwie 17 km od granic Warszaw. W najnowocześniejszym budynku  w okolicy znajdują się wygodne eleganckie windy, garaż podziemny i lokale usługowe na parterze. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Wielkim atutem inwestycji są funkcjonalne rozkłady pokoi i duże okna.

Z okazji wiosny oferujemy mieszkania w specjalnej Promocji. Tylko do końca maja mieszkania nawet do 30 000 zł taniej.  Mieszkania są gotowe do odbioru.

UWAGA! W sprzedaży ostatnie 3 mieszkania.

Inwestycja Przy Młynie znajduje się w Błoniu, ul. 3-go Maja 5 (15.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Green House Development.

Inwestycja Przy Młynie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 173 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Młynie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 173 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Błonie to miasto znajdujące się w granicach województwa mazowieckiego, położone w powiecie warszawskim zachodnim. Na terenie miasta znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass. Znajdują się tam liczne hale magazynowe, między innymi: ProLogis, Panattoni, FM Logistic i Metropol Group. Atutem miasta jest znajdujący się w pobliżu Kampinoski Park Narodowy - idealne miejsce do wypoczynku oraz rekreacji na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Miejscowość zlokalizowana jest w odległości zaledwie 18 kilometrów od od Warszawy. Przebiegają przez nią: droga krajowa 92 oraz DW 579 i DW 720.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Młynie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Młynie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Przy Młynie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Młynie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Młynie znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Akolada w Błoniu w odległości 160 m, Prywatna Szkoła Podstawowa KOLUMBUS w odległości 330 m, SzkołaPodstawowa Nr 3 im.Hugona Kołłątaja w Błoniu w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Młynie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 130 m, Ośrodek Zdrowia w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Młynie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Intermarche, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Młynie w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: