Nova Fundamentova

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GPEC

Gdańsk, Kokoszki, ul. Fundamentowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Nova Fundamentova

3 zdjęcia

Nova Fundamentova
Nova Fundamentova
Nova Fundamentova

Najbliższe inwestycje

  • Jaśminowy Stok II
    od: 6 034 zł/m2

    3 City Estate

Opis Inwestycji

Nova Fundamentova to 5 estetycznie zaprojektowanych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej dostępnych już w I etapie inwestycji, którą docelowo tworzyć będzie 19 segmentów. W jednym z nich znajdują się 2 przytulne trzypokojowe mieszkania z osobnym wejściem oraz dwoma miejscami postojowymi. Pozostałe budynki to domy jednorodzinne z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz miejscami postojowymi. Wolisz przytulne mieszkanie czy dom z ogrodem? Wybór należy do Ciebie.

Kameralna atmosfera osiedla pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku w swoim własnym ogrodzie. Nova Fundamentova to okolica pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a Lasami Otomińskimi. Jest otoczona licznymi terenami rekreacyjnymi. Wystarczy chwila, żeby wraz z bliskimi podziwiać naturalne i mniej znane trójmiejskie krajobrazy.

Dziś Grupa GPEC to zdecydowanie więcej niż ciepło. Obsługuje największe centrum biurowe w Trójmieście, budynki użyteczności publicznej i obiekty sportowe w zakresie utrzymania technicznego. Dba o efektywność energetyczną i optymalizujemy zużycie energii z wykorzystaniem zaawansowanych technologii analitycznych.

Jako rzetelny partner wielu trójmiejskich inwestorów zrealizowała duże innowacyjne projekty. Zamieszkaj w domu, który zbuduje specjalnie dla Ciebie.

Inwestycja Nova Fundamentova znajduje się w Kokoszkach, ul. Fundamentowa (9.8 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi GPEC

Inwestycja Nova Fundamentova została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nova Fundamentova pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 489 931 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 2 na każdy obiekt.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Nova Fundamentova to osiedle w ustronnej dzielnicy Kokoszki, z dużym potencjałem i bogatą infrastrukturą oraz siecią handlowo-usługową. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, liczne restauracje i centrum handlowe. Bliskość Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz Obwodnicy Trójmiasta umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie się po całym mieście Inwestycję realizuje GPEC SYSTEM – spółka w ramach struktur Grupy GPEC, która od lat dba o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Pomorza, dostarczając ciepło do ich domów i mieszkań.

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Fundamentova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Nova Fundamentova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fabryczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Fundamentova znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE jĘZYKOWO-MUZYCZNE "START" w odległości 130 m, PRZEDSZKOLE NR 8 w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Fundamentova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 04.07.2019
Data aktualizacji: 09.08.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: