Nova Fundamentova

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Fundamentowa, oferowane bezpośrednio przez GPEC

Gdańsk, Kokoszki, ul. Fundamentowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Nova Fundamentova

4 zdjęcia

Nova Fundamentova
Nova Fundamentova
Nova Fundamentova
Nova Fundamentova

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Cegielnia
  od: 7 813 zł/m2

  Nowa Cegielnia

  Activa AP Andrzej Pastuszka Sp. K.

  Dom Kokoszki, Gdańsk
  ul. Stokłosy
  11.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 125 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • sauna

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Nova Fundamentova logo

Nova Fundamentova to funkcjonalne domy z dobrą energią.

Zamieszkaj w domu szeregowym przy ul. Fundamentowej w Gdańsku, niespełna kwadrans od centrum miasta.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o Tobie. To mieszkanie, w którym chce się spędzać czas i odpoczywać — dom, do którego chce się wracać. Potrzebujesz więcej przestrzeni dla siebie i bliskich? To jest miejsce dla Ciebie!

• 19 budynków w zabudowie szeregowej

• 107 m2 - dwukondygnacyjne domy z 5 pokojami

• miejsce postojowe

• 31 m2 ogródek

• ekologiczne ciepło z miejskiej sieci ciepłownicze

WYBÓR

Estetycznie zaprojektowane domy jednorodzinne dostępne w II etapach inwestycji, którą docelowo tworzyć będzie 19 segmentów. W jednym z nich znajdują się 2 przytulne trzypokojowe mieszkania z osobnym wejściem oraz dwoma miejscami postojowymi. Pozostałe budynki to domy jednorodzinne z bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz miejscami postojowymi. Wolisz przytulne mieszkanie czy dom z ogrodem? Wybór należy do Ciebie.

HARMONIA

Kameralna atmosfera osiedla pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku w swoim własnym ogrodzie. Nova Fundamentova to nowe osiedle mieszkań i domów jednorodzinnych w Gdańsku położone pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym a Lasami Otomińskimi. Jest otoczone licznymi terenami rekreacyjnymi. Wystarczy chwila, żeby wraz z bliskimi podziwiać naturalne i mniej znane trójmiejskie krajobrazy.

ROZWÓJ

Nova Fundamentova to inwestycja Grupy GPEC – nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy inżynierskiej z branży energetycznej. Mieszkania i domy w Gdańsku, w ustronnej dzielnicy Kokoszki, z dużym potencjałem i bogatą infrastrukturą oraz siecią handlowo-usługową. W pobliżu osiedla znajduje się szkoła, przedszkole, liczne restauracje i centrum handlowe. Bliskość Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz Obwodnicy Trójmiasta umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie się po całym mieście.

Inwestycja Nova Fundamentova znajduje się w Kokoszkach, ul. Fundamentowa (9.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez GPEC.

Inwestycja Nova Fundamentova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nova Fundamentova nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GPEC przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 19 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: przynależne do każdego budynku. Garaże przynależne do budynków nr: 6A, 6B, 7A, 7B.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Nova Fundamentova to osiedle w ustronnej dzielnicy Kokoszki, z dużym potencjałem i bogatą infrastrukturą oraz siecią handlowo-usługową. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, liczne restauracje i centrum handlowe. Bliskość Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz Obwodnicy Trójmiasta umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie się po całym mieście Inwestycję realizuje GPEC SYSTEM – spółka w ramach struktur Grupy GPEC, która od lat dba o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Pomorza, dostarczając ciepło do ich domów i mieszkań.

Gdańsk Kokoszki to najdalej wysunięta na zachód dzielnica miasta. Od północy graniczy z Matarnią, od wschodu z Jasieniem, od południa z gminą Kolbudy, a od zachodu z Żukowem. Obszar ten ma charakter mieszkaniowo-przemysłowy. Na powierzchni ok. 20 km kw. mieszka ok. 7500 mieszkańców. Główna arteria Kokoszek to ul. Kartuska, będąca częścią drogi krajowej S7, Ponadto przebiega tędy Obwodnica Trójmiasta. Komunikację miejską zapewnia 6 linii autobusowych z Gdańska. Od północy obszar ten graniczy z portem lotniczym im. Lecha Wałęsy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dużym autem tej podmiejskiej dzielnicy są liczne centra handlowe, takie jak Auchan, Jula, Leroy Merlin, Decathlon czy Fashion House. Znajduje się tu też przychodnia „Otomińska” a w 2015 r. przy tutejszej szkole podstawowej powstał basen. Południowo-zachodni kraniec dzielnicy zajmuje Las Sulmiński, a w pobliżu położone jest Jezioro Otomińskie. Z uwagi na ciekawe położenie przyrodnicze, przez Kokoszki przebiegają dwa szlaki turystyczne.

Komunikacja

W odległości ok. 500 m na północ od dzielnicy znajduje się port lotniczy im. Lecha Wałęsy, przez Kokoszki przebiegają też drogi krajowe nr 7 i 6. Przez Kokoszki jeździ 5 autobusów miejskich z Gdańska i autobusy podmiejskie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Fundamentova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Fundamentova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Nova Fundamentova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Fundamentova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Fundamentova znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE jĘZYKOWO-MUZYCZNE "START" w odległości 130 m, PRZEDSZKOLE NR 8 w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Fundamentova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 04.07.2019
Data aktualizacji: 30.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: