Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Maślicka 201

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez

GOOD POINT Development

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Maślicka 201Maślicka 201

5 zdjęć

Maślicka 201
Maślicka 201
Maślicka 201
Maślicka 201

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Hasło przewodnie inwestycji „Cisza i spokój na co dzień” doskonale opisuje lokalizację naszego przedsięwzięcia deweloperskiego. Naturalna, zielona otulina osiedla domów jednorodzinnych tworzy klimat niezakłóconego spokoju, relaksu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy Państwa do poznania niezwykłej inwestycji, łączącej wyjątkowe rozwiązania przestrzenne ze znakomitą estetyką, mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Maślickiej 201.

Pod tym adresem powstanie kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Łącznie przygotujemy dla Państwa 24 lokale mieszkalne o metrażach od 100 m2 do 145 m2 z ogródkami o powierzchni do 186 m2. Do dyspozycji mieszkańców przewidzieliśmy także 14 garaży oraz 20 miejsc postojowych.

Budynki zostaną wykonane w technologii tradycyjnej, z dachami pokrytymi klasyczną dachówką ceramiczną. Bardzo charakterystycznym elementem inwestycji będzie elewacja utrzymana w kolorach ziemi, z dominacją beżu, brązów i szarości. Liczne rzeźbienia konstrukcyjne oraz zdynamizowana linia zabudowy stworzą wrażenie świeżości i elegancji.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się nie tylko punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne, renomowane placówki przedszkolne i szkolne, ale też liczne tereny zielone, miejsca sportowo-rekreacyjne oraz ścieżki rowerowe, które będą stanowiły idealne miejsca do spędzania wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla całych rodzin.

Kolejnym atutem inwestycji jest szybki dostęp do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

Prestiżowa i atrakcyjna lokalizacja gwarantuje mieszkańcom osiedla MAŚLICKA 201 idealne warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej inwestycji i przekonania się, że MAŚLICKA 201 jest Waszym nowym miejscem na ziemi.

Inwestycja Maślicka 201 znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (9.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez GOOD POINT Development.

Inwestycja Maślicka 201 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Maślicka 201 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GOOD POINT Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maślicka 201?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maślicka 201 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2056 metrów od inwestycji Maślicka 201 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Pracze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Maślicka 201 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Maślicka 201 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 367 m, szkoła w odległości 420 m, Przedszkole nr 8 w odległości 437 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Maślicka 201 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Hermes, w odległości 344 m znajduje się Biedronka, w odległości 397 m znajduje się O!Shop.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maślicka 201 w odległości 453 m znajduje się boisko / kort, w odległości 504 m znajduje się boisko / kort, w odległości 532 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.10.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023