Segmenty ul. Reymonta

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGiersbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Diamentowe(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż grodziski, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 32 (18.8 km od Warszawy)
  Osiedle Diamentowe
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 46 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  EBB Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W kwietniu 2010 rozpoczeliśmy budowę segmentów przy ulicach Umińskiego oraz Reymonta w Grodzisku Mazowieckim. Segmenty powstają w dogodnej lokalizacji na pograniczu Grodziska Maz i Milanówka.Uzbrojone są we wszystkie media, oddawane są w stanie deweloperskim. Segmenty przy ul. Reymonta mają powierzchnię od 90m2 do 140m2, posiadają instalację C.O., zasilaną markowymi piecami dwubiegowymi. Plac przed posesją wykończony jest kostką brukową oraz ogrodzeniem betonowo drewnianym.Na życzenie klienta oferta wykończenia pod klucz.

Inwestycja Segmenty ul. Reymonta znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, u. Reymonta (16.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Giersbud.

Inwestycja Segmenty ul. Reymonta została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Segmenty ul. Reymonta pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Giersbud nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Segmenty ul. Reymonta

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Segmenty ul. Reymonta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Segmenty ul. Reymonta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodzisk Na Laski I 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty ul. Reymonta znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zuch-przedszkolak w odległości 240 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Grodzisku Mazowieckim w odległości 320 m, Przedszkole Niepubliczne ,,Skrzat" Iwona Wodzińska w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Segmenty ul. Reymonta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Centrum Włókiennicze, w odległości 310 m znajduje się Retalia Park.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Segmenty ul. Reymonta w odległości 30 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie