Foksal 13/15

Mieszkania na sprzedaż ul. Foksal, oferowane bezpośrednio przez Ghelamco

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Foksal 13/15

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Foksal 13/15

20 zdjęć

Foksal 13/15
Foksal 13/15
Foksal 13/15
Foksal 13/15

Najbliższe inwestycje

 • Grzybowska 37
  od: 18 123 zł/m2

  Grzybowska 37

  Matexi Polska Sp. Z o.o.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Grzybowska 37
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 31-82 m2
  • Mieszkań: 84
  • Pokoje: 1-3
 • Apartamenty Ogrodowa

  Apartamenty Ogrodowa

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Ogrodowa 31/35
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 248 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 1
 • Towarowa Towers

  Towarowa Towers

  ASBUD Group

  Mieszkanie Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Towarowa
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 32-140 m2
  • Mieszkań: 238
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 17 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Inwestycja zakończona – apartamenty gotowe do odbioru.

Foksal 13/15 to dwie połączone unikatowe kamienice i prawdziwe perły XIX wiecznej architektury, w których przetrwało niesłychane bogactwo detali i zdobień. Przed laty były domem dla warszawskiego wielkiego świata arystokracji, przemysłowców, zamożnej burżuazji i artystów, a dziś po pieczołowitej rewitalizacji to pełna udogodnień inwestycja, która wyznacza nowe standardy na polskim rynku nieruchomości luksusowych.

Każdy z apartamentów jest unikalny. Można tu znaleźć zarówno apartamenty historyczne w eklektycznym i neobarokowym stylu, jak i nowoczesną przestrzeń z panoramicznymi oknami i prywatnymi tarasami na dachu.

Dla komfortu mieszkańców w inwestycji znajduje się szereg nowoczesnych udogodnień, do których należy m.in. dwupoziomowy garaż podziemny, pozwalający wygodnie zaparkować samochód w samym centrum miasta. Mieszkańcy Foksal 13/15 mają również do dyspozycji SPA z siłownią, jacuzzi sauną suchą i łaźnią parową oraz pokojem masażu, a także dwa w pełni wyposażone pokoje gościnne, w których można przyjąć swoich gości. Panoramę Warszawy można oglądać z tarasu rekreacyjnego na dachu, gdzie powstała strefa relaksu z jacuzzi. Wejście do tego pięknego i luksusowego świata prowadzi przez zadaszone, eleganckie lobby z usługą concierge. W budynku znajduje się również całodobowa ochrona, która czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Inwestycja Foksal 13/15 znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Foksal 13/15 (0.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ghelamco.

Inwestycja Foksal 13/15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Foksal 13/15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ghelamco przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zróżnicowane metraże.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 405 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: zróżnicowane metraże Komórki lokatorskie w cenie 8 000 zł
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc): znajdują się na dwóch podziemnych kondygnacjach -1 i -2, przewidziane dla każdego mieszkania, cena od 90 000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Tereny zielone: Park K. Beyera, Park Na Książęcem, Park J. Porazińskiej, Skwer Bohdana Wodiczki Kultura i czas wolny: Filharmonia Narodowa, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Narodowe w Warszawie, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Teatr Dramatyczny, Teatr Polonia, Teatr Sabat, liczne butiki luksusowych marek: Balmain, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Gucci, Louis Vuitton, Moliera 2, Moschino, Mysia 3, OMEGA Boutique, Ralph Lauren, Saint Laurent Paris, Valentino, Vitkac, liczne restauracje i kawiarnie ulokowane wzdłuż znajdującego się tuż obok Traktu Królewskiego Edukacja: Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Uniwersytet Warszawski Komunikacja: Stacja Metra Nowy Świat (600 m), liczne przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja kolejowa Warszawa Powiśle

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Foksal 13/15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Foksal 13/15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Foksal 13/15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum Narodowe 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Foksal 13/15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Foksal 13/15 znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XVIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 100 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2 z Filią przy ul. Długiej w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Progres" w Warszawie w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Foksal 13/15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Foksal 13/15 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2021
Data aktualizacji: 13.01.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: