Osiedle Gardenia etap II

9 zdjęć

Osiedle Gardenia etap II
Osiedle Gardenia etap II
Osiedle Gardenia etap II
Osiedle Gardenia etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gardenia etap II dostępnych jest 17 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (17)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 17 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 64 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 232 190 do 395 746 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 200 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Gardenia etap II logo

Wszystkich Państwa szukających swojego miejsca na ziemi i zastanawiających się, jaki powinien być mój wymarzony kąt, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OSIEDLE GARDENIA to nowoczesny zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z garażami podziemnymi. Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej. Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.

Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o zróżnicowanej powierzchni i rozkładach pomieszczeń. Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza.

Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację. W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA GARDENIA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem do wypoczynku i zielenią.

Inwestycja Osiedle Gardenia etap II znajduje się w Częstochowie, ul. Gajowa (3.7 km od centrum Częstochowy), sprzedaż prowadzi Gamma Developer Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gardenia etap II w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 64 metrów kwadratowych, w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 42 m2 w cenie od 232 190 zł (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 64 m2 w cenie od 330 026 zł (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Gajowej w przytulnej dzielnicy Częstochowy – Wrzosowiak. Lokalizacja OSIEDLA GARDENIA zapewnia łatwy dostęp do środków komunikacji miejskiej, jak również infrastruktury społecznej tj. szkół, przedszkola, przychodni, aptek, sklepów itp.

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 3 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Gardenia etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gardenia etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Gardenia etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orkana - Szkoła.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Gardenia etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gardenia etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 310 m, Miejskie Przedszkole Nr 20 w odległości 370 m, MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 37 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gardenia etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gardenia etap II w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Częstochowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: