Osiedle Pastelove

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFS Nieruchomości S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle położone będzie w okolicy ulicy Kadowskiej i rzeki Rokitnica.Nowoczesna architektura i znakomite położenie to największe atuty osiedla Pastelove.Wszystkie działki są wyodrębnione i stanowią własność nabywcy domu.

Inwestycja Osiedle Pastelove znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Rembeka/ul.Okrężna (15.6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FS Nieruchomości S.A..

Inwestycja Osiedle Pastelove jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 24 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pastelove pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 131 do 191 metrów kwadratowych w cenie od 610 623 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FS Nieruchomości S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pastelove

Osiedle położone jest 4 minuty jazdy lub 15 minut spacerem od stacji WKD.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Data publikacji: 04.09.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie