Słoneczna Zatoka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFreedom Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Jeśli podejmiesz decyzję o zakupie apartamentu powyżej 100 mkw do końca sierpnia to KLIMATYZATOR lub PROJEKT ARANŻACJI otrzymasz w cenie mieszkania.Jeśli marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnej nieruchomości, z której roztacza się widok na jezioro, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, prywatną plażę wraz z molo to Słoneczna Zatoka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jest to inwestycja znajdująca się w spokojnej miejscowości Siła leżącej nad jeziorem Wulpińskim.W odległości 1 km znajduje się miejscowość Tomaszkowo. Z Olsztyna dojedziesz tu w 20 minut (14 km), z Trójmiasta w około 1,5 h (160 km), a z Warszawy w niecałe 2,5 h (200 km).OkolicaApartamentowiec Słoneczna Zatoka posiada własną linię brzegową wraz z molem, co daje szerokie możliwości korzystania z zasobów bardzo rybnego jeziora Wulpińskiego oraz rekreacji na wodzie. Dodatkowym atutem lokalizacji obiektu jest bliskość restauracji Przystanek Zatoka http://przystanekzatoka.pl/restauracja/menu/. Jeżeli lubisz grać w golfa lub chciałbyś się tego nauczyć to w odległości 3 km od apartamentowca znajduje się pole golfowe w Naterkach http://www.mazurygolf.pl/. W odległości 1,5 km znajdują się sklepy jeden w Tomaszkowie, a drugi w Sząbruku. Jeżeli ktoś chciałby cieszyć się urokami tego apartamentowca przez cały rok to w Sząbruku znajduje się Zespół Szkolno-przedszkolny, piekarnia oraz kościół. Wszystko to razem czyni lokalizację apartamentów Słoneczna Zatoka absolutnie wyjątkową. Miejski komfort apartamentu połączony z bliskością natury.Deweloper ZAMBUD planuje oddanie budynku do użytkowania najpóźniej do końca 2019 roku.Inwestycja jest prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju. Jeśli marzysz o posiadaniu takiego miejsca to zapraszam do kontaktu.Zapraszam też na dedykowaną stronę inwestycji.

Inwestycja Słoneczna Zatoka znajduje się w Sile, ul. Konwaliowa 2 (5.4 km od Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Słoneczna Zatoka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Zatoka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 75 do 126 metrów kwadratowych w cenie od 7 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (10).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca).
Udogodnienia: własny akwen, przystań dla łodzi, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, rowerownia, inteligentny dom, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Słoneczna Zatoka

Województwo Warmińsko-Mazurskie to jedno z 16 województw Polski. Zajmuje powierzchnię 24 173,47 kilometrów kwadratowych i jest czwartym pod względem wielkości województwem. Stolicą regionu jest miasto Olsztyn. Większość obszaru zajmuje Pojezierze Mazurskie. Liczne zbiorniki wodne znajdujące się na terenie województwa sprawiły, iż jest ono nazywane "Krainą Tysiąca Jezior". Występują tu także liczne tereny zielone. Aż 30 procent całkowitej powierzchni stanowią lasy.

Data publikacji: 08.03.2019

Data aktualizacji: 17.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie