Leśna Awangarda

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFreedom Nieruchomości

Ceny od: 4 595 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Leśna Awangarda dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
2A
5
163 m²
213 m2
1C
5
163 m²
501 m2
1D
5
163 m²
500 m2
2D
5
163 m²
176 m2
2H
5
163 m²
259 m2
1J
5
163 m²
511 m2
2J
5
163 m²
164 m2

Opis Inwestycji

Na sprzedaż segmenty na kameralnym, zamkniętym osiedlu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja osiedla gwarantuje życie wolne od smogu, a dzięki zastosowaniu naturalnych, zdrowych i antyalergicznych materiałów budowlanych osiedle to będzie jednym z najbardziej ekologicznych miejsc do życia w okolicy Warszawy.Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 163 m2 (w tym poddasze użytkowe o powierzchni 24 m2). Możliwość wykończenia przez dewelopera pod klucz – do wyboru 3 pakiety wykończenia: Standard, Premium lub VIP.Wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe (na parterze ogrzewanie podłogowe z wyłączeniem garażu i kotłowni, na piętrze w łazience ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach ogrzewanie grzejnikowe. W łazienkach i WC dodatkowo grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi). Kompaktowy piec kondensacyjny Viessmann VITODENS 111-F z zabudowanym zasobnikiem wody o poj. 130l.Garaż w bryle budynku i miejsce postojowe przed budynkiem.Wjazd główny na osiedle poprzez bramę sterowaną na pilota, droga wewnętrzna, ciąg pieszo-jezdny, podjazdy do garaży i dojścia do drzwi wejściowych wykończone kostką betonową firmy VESTONE. Przy wejściu na osiedle videodomofon.

Inwestycja Leśna Awangarda znajduje się w Lipkowie, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 17 (4.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Leśna Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Leśna Awangarda pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchni 163 metrów kwadratowych w cenie od 749 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 163 m2 w cenie od 749 000 zł (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 7 domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 163 m2.
Powierzchnie działek:od 164 do 511 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 749 000 do 999 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 595 do 6 128 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Leśna Awangarda

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Leśna Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karabeli 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Awangarda znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Słoneczny Domek" w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśna Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Sklep spożywczy "STOKROTKA".

Data publikacji: 04.06.2020

Data aktualizacji: 04.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie