Leśna Awangarda

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza, oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

warszawski zachodni, Lipków, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 17

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Leśna Awangarda

38 zdjęć

Leśna Awangarda
Leśna Awangarda
Leśna Awangarda
Leśna Awangarda

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Lipków
  od: 4 090 zł/m2

  Instal - Nika Sp. z o.o. Sp.k.

 • Ostoja Kampinos - etap III i IV

  Ostoja Development

 • Garden Park V
  od: 5 115 zł/m2

  Garden Park

Opis Inwestycji

Na sprzedaż segmenty na kameralnym, zamkniętym osiedlu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Lokalizacja osiedla gwarantuje życie wolne od smogu, a dzięki zastosowaniu naturalnych, zdrowych i antyalergicznych materiałów budowlanych osiedle to będzie jednym z najbardziej ekologicznych miejsc do życia w okolicy Warszawy.

Dom w stanie deweloperskim o powierzchni 163 m2 (w tym poddasze użytkowe o powierzchni 24 m2). Możliwość wykończenia przez dewelopera pod klucz – do wyboru 3 pakiety wykończenia: Standard, Premium lub VIP.

Wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe (na parterze ogrzewanie podłogowe z wyłączeniem garażu i kotłowni, na piętrze w łazience ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach ogrzewanie grzejnikowe. W łazienkach i WC dodatkowo grzejniki drabinkowe z głowicami termostatycznymi). Kompaktowy piec kondensacyjny Viessmann VITODENS 111-F z zabudowanym zasobnikiem wody o poj. 130l.

Garaż w bryle budynku i miejsce postojowe przed budynkiem.

Wjazd główny na osiedle poprzez bramę sterowaną na pilota, droga wewnętrzna, ciąg pieszo-jezdny, podjazdy do garaży i dojścia do drzwi wejściowych wykończone kostką betonową firmy VESTONE. Przy wejściu na osiedle videodomofon.

Inwestycja Leśna Awangarda znajduje się w Lipkowie, ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza 17 (4.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Leśna Awangarda została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Leśna Awangarda pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 163 metrów kwadratowych w cenie od 749 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna Awangarda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Leśna Awangarda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karabeli 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Awangarda znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Słoneczny Domek" w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśna Awangarda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Sklep spożywczy "STOKROTKA".

Data publikacji: 04.06.2020
Data aktualizacji: 09.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: