Wzgórze Wolności – budynek B

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFolwark Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1806 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Avia - II etap(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 500 netto/m2
  Avia - II etap
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 26 - 79 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa Moderator
 • Avia(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Avia
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 31 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Grupa Moderator
 • Leszczyńskiego 53b(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 53b (1.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 144/m2
  Leszczyńskiego 53b
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 59 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2
  P.W. PUBR Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W skład osiedla Wzgórze Wolności wchodzą trzy budynki – A, B, C, w których łącznie znajdować się będzie 144 mieszkań, jedno, dwu, trzy i cztero- pokojowe, o powierzchni od 25 metrów kwadratowych do 68 metrów kwadratowych. Funkcjonalność, wygodę i możliwość aranżacji mieszkań wedle indywidualnych potrzeb umożliwiają dobre rozkłady i optymalne wielkości mieszkań.Ponadto o wysokiej jakości inwestycji świadczą najwyższej klasy materiały budowlane. Optymalną „gospodarkę parkingową” zapewniają zaprojektowane przez architektów w odpowiedniej ilości miejsca parkingowe znajdujące się na zewnątrz budynku i w jego podziemiach. Inwestycja zaprojektowana została przez młodych architektów bydgoskich, którzy świetnie połączyli nowoczesny wygląd budynku z funkcjonalnością, prostotą i elegancką architekturą, biorąc pod uwagę realia ekonomiczne przyszłych nabywców.W ramach osiedla powstaną tereny zielone, co sprawi, iż będzie można postrzegać osiedle, jako swojską miejską enklawę.

Inwestycja Wzgórze Wolności – budynek B znajduje się w Bydgoszczy, ul. Karpacka 43B (1.3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Folwark Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Wzgórze Wolności – budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Folwark Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trasa Uniwersytecka/Ujejskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pierwsza Szkoła Montessori w Bydgoszczy Niepubliczna Szkoła Podstawowa w odległości 140 m, OSW Szkoły Policealne w odległości 140 m, Policealna Szkoła Farmaceutyczna w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wzg. Wolności w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Odido, w odległości 120 m znajduje się Krys And, w odległości 130 m znajduje się Filan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Wolności – budynek B w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się bieżnia, skocznia w dal oraz tor przeszkód, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.01.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie