Osiedle Olimpia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFolwark Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1781 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Uniwersyteckie(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. P.E. Strzeleckiego (8.7 km od centrum Bydgoszczy)
  Osiedle Uniwersyteckie
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 28 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 59 ofert
  CDI Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.
 • Murapol Osiedle Akademickie(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Akademicka (7.5 km od centrum Bydgoszczy)
  Murapol Osiedle Akademickie
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 117
  Powierzchnia: 27 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.
 • Osiedle pod Skarpą(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Pod Skarpą (8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 201/m2
  Osiedle pod Skarpą
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 23
  Powierzchnia: 30 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 18 ofert
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Ceny do negocjacji!! Nowe mieszkania!! Fordon osiedle Olimpia. Kameralne budynki o małej skali, nie mające nic z klimatu blokowiska. W klatkach na jednej kondygnacji od 3 do 5 mieszkań. Jedna winda obsługuje tylko 12 mieszkań (w budynku D i E).Małe powierzchnie mieszkań przy dużej liczbie pokoi.Apartamenty z dwoma kondygnacjami dla ceniących przestrzeń. Dodatkowe kanały wentylacji grawitacyjnej, co daje możliwość samodzielnego zdecydowania o ilości pokoi w mieszkaniu, w opcji 2 pokoje z kuchnią lub 3 pokoje z aneksem kuchennym (w budynku D i E).Parking podziemny z miejscami postojowymi dla większości nabywców mieszkań.Patio ogrodowe pomiędzy budynkami – z fontanną, pergolą i trejażem. Wiele zieleni wzdłuż granic działki.Pięknie zaprojektowane, eleganckie, szerokie klatki schodowe z cichymi windami.Teren ogrodzony, brama wjazdowa i garażowa sterowane pilotami.Obecnie w ofercie mieszkania 1-,3-pokojowe oraz apartament o metrażu od 40m2 do 111m2

Inwestycja Osiedle Olimpia znajduje się w Bydgoszczy, ul. Kaliskiego 26, 24 (8.6 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Folwark Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Olimpia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Olimpia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Folwark Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Olimpia

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Olimpia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Osiedle Olimpia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaliskiego / Akademicka (UTP).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpia znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole Niepubliczne SMYKI w odległości 130 m, Przedszkole nr 48 "Pod Sosnami" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Olimpia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: przychodnia w odległości 300 m, NZOZ Nowy Fordon w odległości 300 m, Lekarz w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Olimpia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Amic, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Zagłoba.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpia w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie