Prosta 1

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFK Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1703 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Avia

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Horodelska (1.8 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 400 brutto/m2
  Avia
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 27 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Grupa Moderator
 • Leszczyńskiego 53b(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 53b (1.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 144/m2
  Leszczyńskiego 53b
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 54 - 61 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  P.W. PUBR Sp. z o.o.
 • Leszczyńskiego 53a(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 53a (1.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 697/m2
  Leszczyńskiego 53a
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 28 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  P.W. PUBR Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Budowa przy ul.PROSTEJ rozpocznie się w trzecim kwartale 2018 roku i zostanie zakończona na koniec 2019 roku, tak, aby mieszkania były gotowe do zamieszkania z początkiem 2020 r.Mieszkania, które powstają zadowolą mniejsze i większe rodziny, ludzi młodych dynamicznie się kształcących i rozwijających zawodowo jak i seniorów, którzy szukają spokoju i wygody. Deweloper przewidział możliwość łączenia wybranych mieszkań??Zaprojektowanych jest 28 mieszkań, do których na parterze będą przydzielone ogródki, natomiast do mieszkań na piętrze przestronne balkony. Teren wokół budynku zaprojektowano bez stopni i barier dla osób niepełnosprawnych, dostosowany do potrzeb rodziców.- atrakcyjne metraże mieszkań od 27 do 66m2- na ostatnim piętrze mieszkania o ponad standardowej wysokości do 3,2m- atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych,- sąsiedztwo terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej- budynek wyposażony w windę- do wyboru miejsce postojowe lub garaż jednostanowiskowy.- oferujemy wsparcie doradców w uzyskaniu kredytuW sąsiedztwie pełna infrastruktura : szkoła, przedszkole, przychodnia.Dogodny dojazd do licznych punktów handlowych

Inwestycja Prosta 1 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Prosta 1 (1.8 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera FK Deweloper.

Inwestycja Prosta 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Prosta 1 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FK Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Prosta 1

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prosta 1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Prosta 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Inowrocławskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prosta 1 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 30 Specjalnych w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Specjalna w odległości 350 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy Nr 1 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prosta 1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Reumatologiczno-Rehabilitacyjna "REH-MED" w odległości 440 m, Szpital w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prosta 1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Mila, w odległości 470 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Carrefour GLINKI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prosta 1 w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2018

Data aktualizacji: 21.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie