Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rodzinne Osiedle

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez

Firma RE

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rodzinne OsiedleRodzinne Osiedle

5 zdjęć

Rodzinne Osiedle
Rodzinne Osiedle
Rodzinne Osiedle
Rodzinne Osiedle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rodzinne Osiedle to zespół budynków realizowany w porozumieniu przez niezależnych prywatnych inwestorów - właścicieli działek. Zespół zabudowy składa się z 3 budynków jednorodzinnych, dwóch w zabudowie bliźniaczej i jednego w zabudowie szeregowej. W sumie teren inwestycji obejmuje budowę siedmiu lokali z niezależnymi przyległymi do budynków ogrodami i wspólną częścią komunikacyjną.

Inwestycja Rodzinne Osiedle znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Firma RE.

Inwestycja Rodzinne Osiedle została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Rodzinne Osiedle nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma RE nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rodzinne Osiedle położone jest na Łuku Siekierkowskim. W linii prostej niecałe 4 kilometry od centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie naszej lokalizacji znajduje się zarówno wiele obiektów związanych ze śródmiejskim życiem Warszawy jak i atrakcji związanych z obiektami rekreacyjnymi zlokalizowanymi pod Skarpą Warszawską i nad Wisłą.

Teren Siekierek jest w chwili obecnej jednym z najintensywniej rozwijających się rejonów Warszawy. Dla najbliższego otoczenia naszej inwestycji jest uchwalony spójny plan miejscowy który gwarantuje coraz wyraźniej widoczne przekształcenia zabudowy. Obecnie w okolicy jest realizowanych wiele projektów deweloperskich i prywatnych projektów jednorodzinnych z których zaczyna się wyłaniać spójna tkanka miejska. Dodatkowo kwartał Łuku Siekierkowskiego jest objęty zakresem wielu miejskich inwestycji w infrastrukturze. Rozbudowywane są sieci energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego osiedla projektowane są dwie główne arterie komunikacyjne dla tego obszaru, ulica Czerniakowska BIS i ulica Wschodnia zapewniające dobre połączenie z istniejącą siecią komunikacyjną miasta. Postulowana jest również budowa linii tramwajowej w jednej z tych ulic.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodzinne Osiedle?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodzinne Osiedle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Rodzinne Osiedle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Figowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rodzinne Osiedle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Osiedle znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Omega w odległości 124 m, Baby Panda w odległości 298 m, Przedszkole Niepubliczne Zielona Żyrafa w odległości 347 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rodzinne Osiedle jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dr Frank w odległości 286 m, Orto Implantica w odległości 359 m, Eskulapek w odległości 633 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rodzinne Osiedle składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 92 m znajduje się Pan Zielonka, w odległości 107 m znajduje się Kromka, w odległości 121 m znajduje się Swojskie smaki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Osiedle w odległości 400 m znajduje się boisko / kort, w odległości 405 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 410 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Siekierkach

Oferty na Siekierkach

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023