GDYNIA-WICZLINO

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Flagowa, oferowane bezpośrednio przez Finmar

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, ul. Flagowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

GDYNIA-WICZLINO

11 zdjęć

GDYNIA-WICZLINO
GDYNIA-WICZLINO
GDYNIA-WICZLINO
GDYNIA-WICZLINO

Najbliższe inwestycje

 • Wiczliński Potok - etap II
  od: 4 599 zł/m2

  Wiczliński Potok - etap II

  Batory Projekt Sp. z o.o.

  Dom Chwarzno-Wiczlino, Gdynia
  ul. Oleńki Billewiczówny
  8.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 184-185 m2
  • Domów: 4
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Wszystkie domy w programie RODZINA NA SWOIM !!! program rodzina na swoim trwa tylko do końca roku   Gdynia – Wiczlino ul.Flagowa Osiedle Flagowe to propozycja domów w zabudowie szeregowej wybudowanych według śmiałego nowoczesnego projektu zapewniającego funkcjonalny i przestrzenny łatwy w aranżacji dom.

Każdy segment mieszkalny posiada duży przestronny salon z możliwością podłączenia kominka oraz wyjściem na ogród co zapewniają nam komfort przestrzeni i swobody. Dogodne połączenie z obwodnicą trójmiasta, umożliwia szybki dojazd do centrum – co staje się alternatywa dla drogich domów i mieszkań w centrum miasta. Wykonanie z wysokiej klasy materiałów oraz z myślą o wieloletnim bezproblemowym użytkowaniu. Projekt osiedla zrealizowany z dbałością o detale – eleganckie i nowoczesne ogrodzenie frontowe, miejsca postojowe dla samochodów. Budynki posiadają świadectwa energetyczne.

Inwestycja GDYNIA-WICZLINO znajduje się na Chwarznie-Wiczlinie, ul. Flagowa (7.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Finmar.

Inwestycja GDYNIA-WICZLINO została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji GDYNIA-WICZLINO nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Finmar nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Chwarzno-Wiczlino jest zdecydowanie największą dzielnicą Gdyni pod względem powierzchni: zajmuje aż 27,93 kilometra kwadratowego. Mieszka tu około 7 750 osób. Gęstość zaludnienia jest najniższa w Gdyni – pod koniec 2011 roku wynosiła zaledwie 278 osób na kilometr kwadratowy. W skład dzielnicy wchodzą dwie dawne wsie – Chwarzno i Wiczlino. Do dzisiaj ten obszar zachował wiejski charakter. W ostatnich latach – oprócz domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej – w tej części Gdyni powstały kilkupiętrowe bloki (zwłaszcza w Chwarznie). Zgodnie z przewidywaniami, dzielnica jeszcze długo będzie atrakcyjnym terenem pod nowe nieruchomości. Każdy, kto wybierze mieszkanie na przedmieściu Gdyni, może się czuć jak na spokojnej wsi, a jednocześnie mieć blisko do pracy. Wokół zabudowań są pola uprawne, lasy i łąki. Dzielnica leży na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Komunikacja

Po Chwarznie-Wiczlinie kursują autobusy. Dojazd do centrum miasta zwykle zajmuje dwadzieścia kilka minut. Na przykład z przystanku Chwarzno-Apollina do przystanku Gdynia Dworzec Główny PKP dojedziemy w 23–25 minut. Z przystanku Wiczlino-Skrzyżowanie – w 27 –32 minuty (jeśli po drodze przesiądziemy się do pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji GDYNIA-WICZLINO?

Przyszli mieszkańcy inwestycji GDYNIA-WICZLINO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji GDYNIA-WICZLINO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kmicica (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji GDYNIA-WICZLINO znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji GDYNIA-WICZLINO znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Centrum Psychoedukacji i Kreowania Liderów OLIMP w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji GDYNIA-WICZLINO w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.11.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu na Chwarznie-Wiczlinie

Oferty na Chwarznie-Wiczlinie

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: